Wyświetlanie 5911–5925 z 5999 wyników
Janusz MULAK
1,725.00 złJanusz MULAK
ŚCIANY
Olej, akryl, płótno; 73 x 55 cm
Sygnowany l.g.: Mulak
Na odwrocie nalepka wystawowa CBWA Zachęta, Warszawa z 1985 r. z opisem pracy
Franciszek STAROWIEYSKI
3,680.00 złFranciszek STAROWIEYSKI
WSZYSTKIE TRZY GRACJE Z JABŁKIEM W GĘBIE, 1987
Kredka, papier; 28,7 x 40,5 cm
Sygnowany p.d.: FBS 1687
KOMPLET MEBLI, Polska, ok. 1910-1925
6,325.00 złKOMPLET MEBLI, Polska, ok. 1910-1925
Materiał: konstrukcja – brzoza; fornir: mahoń
Wymiary: stolik – 72 x 95,2 x 62,7 cm; kanapa – 96,5 x 123,2 x ok. 52,5 cm; fotel – 96,5 x 57,8 x ok. 60 cm; krzesło – 93,5 x ok. 43 x ok. 47,5 cm
Stan zachowania: dobry; tapicerka zdefasonowana.
Jan KLĘPIŃSKI
20,700.00 złJan KLĘPIŃSKI
ZABAWA W CHOWANEGO – SIANOKOSY, 1902
Olej, płótno; 61 x 102,5 cm
Sygnowany p.d.: J Klępiński 902
Na górnej listwie blejtramu nr 237
TACA, Polska, Warszawa, Bracia Hempel, Warszawa, 1916-20
17,700.00 złTACA, Polska, Warszawa, Bracia Hempel, Warszawa, 1916-20
Srebro pr. 84; waga 2498 g.; 57,5 x 39,5 x 7 cm
KUBEK PAMIĄTKOWY RAJDU WOKÓŁ OBORNIK ŚLĄSKICH, Niemcy, Wrocław, Julius Lemor, 1930
460.00 złKUBEK PAMIĄTKOWY RAJDU WOKÓŁ OBORNIK ŚLĄSKICH, Niemcy, Wrocław, Julius Lemor, 1930
Srebro, próba 800, waga 22 g, wys. 5, śr. 3,5 cm
Nakładka- medalion z popiersiem K. E. von Holtei, nad nim wyryte: STERNFAHRT-OBERNIGK
Puncowanie: w owalu JAL, półksiężyc, korona, 800 | LEMOR BRESLAU
110. Andy WARHOL
1,800.00 zł108. Andy WARHOL
1,800.00 złMALARZ AUSTRIACKI, XVIII w.
14,375.00 zł015. Włodzimierz NAŁĘCZ
3,000.00 złFIGURA GŁUSZCA, Niemcy, Turyngia, Katzhütte, Hertwig & Co, 1941 -1958
2,300.00 złFIGURA GŁUSZCA, Niemcy, Turyngia, Katzhütte, Hertwig & Co, 1941 -1958
Fajans, farby ceramiczne, wys. 41 cm
PATERA W STYLU ART DECO, Polska, Kraków, po 1931
1,560.00 złPATERA W STYLU ART DECO, Polska, Kraków, po 1931
Srebro, próba 3, waga 255 g, wys. 6, śr. 25,5 cm
CUKIERNICA W STYLU ART DECO, Niemcy, Gmünd, Gottlieb Kurz, ok. 1930
1,050.00 złCUKIERNICA W STYLU ART DECO, Niemcy, Gmünd, Gottlieb Kurz, ok. 1930
Henryk Albin TOMASZEWSKI
1,725.00 złHenryk Albin TOMASZEWSKI
KOMPOZYCJA ORGANICZNA
Szkło żaroodporne, wolnokształtowane na gorąco, przezroczyste i mleczne; wys. 55 cm
Zygmunt JÓZEFCZYK
1,853.00 zł