Wyświetlanie 5986–6000 z 6000 wyników
ZDZISŁAW PĄGOWSKI
3,450.00 złZDZISŁAW PĄGOWSKI
WIDOK Z OKNA SALONU PĄGOWSKICH NA NIEMIECKIE CIĘŻARÓWKI STOJĄCE PRZED RATUSZEM, 1942
STANISŁAW PODGÓRSKI
11,500.00 zł222. IKONA ŚWIĄTECZNA – PRAZDNIK ZE ZMARTWYCHWSTANIEM, Rosja, 4. ćw. XIX w.
2,000.00 zł222. IKONA ŚWIĄTECZNA – PRAZDNIK ZE ZMARTWYCHWSTANIEM, Rosja, 4. ćw. XIX w.
Tempera, deska, złocenie; 36,3 x 21,8 cm
LACHUR Zdzisław Roman (1920 – 2007)
5,750.00 złLEVKOVITCH Leon (ur.1936)
3,680.00 złCYKOWSKI Kazimierz (1896 – 1983)
6,325.00 złSHELOUMOFF Afanasy (Afanasij Iwanowicz Szełumow) (1892 Kamieniec Podolski – 1983 Bawaria)
6,900.00 złSHELOUMOFF Afanasy (Afanasij Iwanowicz Szełumow) (1892 Kamieniec Podolski – 1983 Bawaria)
POLOWANIE PAR FORCE
POPIERSIE ZAMYŚLONEJ DZIEWCZYNKI, Europa Zachodnia (Francja ?), pocz. XX w.
5,348.00 złPOPIERSIE ZAMYŚLONEJ DZIEWCZYNKI, Europa Zachodnia (Francja ?), pocz. XX w.
alabaster (rzeźba) i żółty marmur (podstawa), brąz patynowany;
wys. 30 cm
Znakowana: ryte cyfry 1120 | S […]
289. LUSTRO W STYLU LUDWIKA XV, Francja, 4. ćw. XIX w.
400.00 złCHRZAN Jan (1905 – 1993)
1,150.00 złCHRZAN Jan (1905 – 1993)
PEJZAŻ GÓRSKI Z CHATAMI
Olej, płótno;
60 x 74,5 cm
Sygnowany p.d.: J. CHRZAN
NOAKOWSKI Stanisław (1867 – 1928)
3,450.00 złKAZIKOWSKI Tomasz (ur. 1952r.)
1,380.00 złMALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
115,000.00 złMALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
KOBIETA Z KOSZEM
Olej, płótno; 90 x 72 cm
Sygnowany l.d. wzdłuż krawędzi: JMalczewski
Stan zachowania: obraz po konserwacji
Obraz posiada potwierdzenie autentyczności wystawione przez Adama Konopackiego.
Cache-pôt
6,900.00 złFiliżanka ze sceną polowania na jelenia, Rosja, Kuziajewo, Bracia Nowych, po 1818
1,180.00 złFiliżanka ze sceną polowania na jelenia, Rosja, Kuziajewo, Bracia Nowych, po 1818
Porcelana, złocenie, malatury naszkliwne; wys. 11 cm