Wyświetlanie 5881–5895 z 5999 wyników
CUKIERNICA SKRZYNKOWA, Kraków, Polska, dwudziestolecie międzywojenne
2,832.00 złCUKIERNICA SKRZYNKOWA, Kraków, Polska, dwudziestolecie międzywojenne
Zdzisław PRZEBINDOWSKI
4,600.00 złZdzisław PRZEBINDOWSKI
ZAMEK W WIŚNICZU NOWYM
Olej, tektura; 50 x 68 cm
Sygnowany l. d.: Z. Przebindowski
Antoni GRAMATYKA
8,050.00 złJerzy Ryszard ZIELIŃSKI-JURRY
4,215.00 złJerzy Ryszard ZIELIŃSKI-JURRY
SIEDZĄCA POSTAĆ NA WZORZYSTYM TLE, 1963
Olej, płótno; 60 x 40 cm
Na odwrocie szkic postaci i napis: w nocy | 21/2 V 63
Stanisław GÓRSKI
5,750.00 złStanisław GÓRSKI
ŻOŁNIERZE ODPOCZYWAJĄCY W RUINACH, 1 ćw. XVIII w.
43,700.00 złŻOŁNIERZE ODPOCZYWAJĄCY W RUINACH, 1 ćw. XVIII w.
CLEMENTE SPERA – architektura
TOMASO FORMENTI – sztafaż
Olej, płótno dublowane; 116 x 152,7 cm
Na odwrocie przeniesiony z oryginalnego płótna monogram H.A. (w ligaturze) 38
8. Włodzimierz NAŁĘCZ
45,000.00 złWacław PAWLISZAK
13,800.00 złWacław PAWLISZAK
POTYCZKA HUSARII Z TURKAMI, ok. 1895
Ołówek, akwarela, papier; 31 x 46,5 cm
Sygnowany ołówkiem p.d.: WPYasieńczyk
Na odwrocie oprawy napis: Malował Pawliszak | kupiony od autora
KRZYŻ WALECZNYCH, wz. 1944
517.00 złSZABLA PARADNA OFICERSKA, NRD, 3 ćw. XX w.
747.00 złSZABLA PARADNA OFICERSKA, NRD, 3 ćw. XX w.
ZESTAW KIELISZKÓW W ETUI, Austro-Węgry, po 1872
1,150.00 złZESTAW KIELISZKÓW W ETUI, Austro-Węgry, po 1872
Srebro, próba 3, wewnątrz złocone; waga 460 g; wys. 11,3 cm
Puncowane: główka Diany z cyfrą 3; monogram złotnika AS
Pudełko
TACKA, Polska, Warszawa, XX w.
402.00 złTACKA, Polska, Warszawa, XX w.
057B. Josef Helmut SCHILHABEL
1,250.00 złTheodore MÜLLER
1,725.00 złTheodore MÜLLER
PEJZAŻ GóRSKI, 1863
Olej, deska; 21 x 30,5 cm
Sygnowany l.d.: Th. Muller 1863
Na odwrocie nalepka z napisem piórem: Morgen am Vier(…)dstette | See | Das Grü(…)
ŁOPATKA DO SARDYNEK, Rosja, Petersburg, Aleksandr Kacz, po 1865
345.00 złŁOPATKA DO SARDYNEK, Rosja, Petersburg, Aleksandr Kacz, po 1865