CUKIERNICA i MLECZNIK, Polska, Warszawa, Norblin; 2 poł. XIX w.

1,150.00

Mosiądz srebrzony, cukiernica wewnątrz złocona, masa perłowa (gałka); cukiernica wys. 13 cm, mlecznik 8 cm
Puncowanie: w owalu NORBLIN&Co GALW. WARSZAWA, na cukiernicy nr 1660, na mleczniku 510