BALSAMINKA, Berlin, Niemcy, XIX w.

3,220.00

    Srebro; waga 108 g.; wys.24,5 cm

Puncowana: w okręgu kroczący niedźwiedź – niedobita punca Berlina | nieczytelna punca wykonawcy.