Wyświetlanie 5821–5835 z 6002 wyników
Stanisław ŁAZOREK
3,680.00 złStanisław ŁAZOREK
NA RYNKU W KAZIMIERZU
Olej, płótno; 54.5 x 65 cm
Sygnowany p.d.: ŁAZOREK
Michał ZABOROWSKI
8,452.00 złMichał ZABOROWSKI
DZIEWCZYNA Z TULIPANEM
Olej, płótno; 150 x 150 cm
Sygnowany p.d.: M. Zaborowski
Stanisław ŁAZOREK
3,300.00 złStanisław ŁAZOREK
PEJZAŻ Z KAZIMIERZA
Olej, płótno; 54.5 x 65 cm
Sygnowany p.d.: ŁAZOREK
Michał ZABOROWSKI
5,175.00 złMichał ZABOROWSKI
Michał ZABOROWSKI
6,900.00 złMichał ZABOROWSKI
DZIEWCZYNA Z ARBUZEM
Olej, płótno; 150 x 150 cm
Sygnowany p.d.: M. Zaborowski
Michał ZABOROWSKI
5,175.00 złMichał ZABOROWSKI
Michał ZABOROWSKI
6,325.00 złMichał ZABOROWSKI
Olej, płótno; 97 x 140 cm
Sygnowany p.d.: M. Zaboro; sygnowany i opisany na odwrocie
Stanisław MASIAK
1,150.00 złStanisław MASIAK
BITWA, 1969
Olej, płótno; 81 x 65 cm
Sygnowany p.d.; St. Masiak 69.
Na odwrocie sygnatura i tytuł autorski; By móc umierać razem i zmartwychwstawać potem
Kazimierz SICHULSKI
13,225.00 złKazimierz SICHULSKI
Jacek MALCZEWSKI
11,500.00 złJacek MALCZEWSKI
POWOZOWNIA, ok. 1895
Akwarela, papier; 39,5 x 17,5 cm
Sygnowany l.g.: Jacek Malczewski
Por.: Jacek Malczewski w zbiorach Lwowskiej Galerii Obrazów, Państwowa Galeria Sztuki, Sopot, 2002, s. 103, il. 4a; St. Kozakowska, B. Małkiewicz, Malarstwo polskie od ok. 1890 do 1945 r., Muzeum Narodowe Kraków, 1997, poz 720, Podwórze, ok. 1902, nr. inw. MNKIIb1849
Heinrich RASCH
32,200.00 złHeinrich RASCH
SIOSTRY, 1898
Olej, płótno; 68 x 120 cm
Sygnowany p.d.: Heinrich Rasch
Na odwrocie dwie nalepki Münchener Künstler Genossenschaft oraz Grosse Berliner Kunstaustellung z 1899 r. z opisem pracy
Obraz był wystawiany na Grosse Berliner Kunstausstellung w 1899 r i jest zamieszczony w katalogu wystawy pod pozycją 915 z tytułem Die Töchter des Fischers.
058. Stanisław JAKUBOWSKI
550.00 zł068. Stanisław JAKUBOWSKI
550.00 złStanisław JAKUBOWSKI
287.00 złStanisław JAKUBOWSKI
CZTERY WIERZBY
St. Jakubowski
Stanisław JAKUBOWSKI
345.00 złStanisław JAKUBOWSKI