Wszystkie produkty

Kategoria

Cena

Wyświetlanie 16441–16470 z 18232 wyników

Ilość produktów na stronie:

  • LEKTURA, ok. 1930

    345.00

    LEKTURA, ok. 1930

      GRAFIK NIEROZPOZNANY
      Akwaforta, papier; 17,5 x 11 cm (odcisk płyty)
      Sygnowany p.g.: B.St
    345.00
  • OPŁAKIWANIE, XIX/XX w.

    460.00

    OPŁAKIWANIE, XIX/XX w.

    AUTOR NIEROZPOZNANY
    Tusz, papier; 20 x 24,5 cm

    460.00
  • Stefan RASSALSKI

    920.00

    Stefan RASSALSKI

    DON KICHOT
    Drzeworyt, papier; 32 x 41 cm
    Sygnowany ołówkiem l.d.: SRassalski

    920.00
  • AUDIENCJA, XIX/XX w.

    460.00

    AUDIENCJA, XIX/XX w.

    AUTOR NIEROZPOZNANY
    Tusz, papier; 20 x 21 cm
    Sygnowany p.d. nieczytelnie

    460.00
  • UCZTA W OGRODZIE, XIX/XX w.

    460.00

    UCZTA W OGRODZIE, XIX/XX w.

    AUTOR NIEROZPOZNANY
    Tusz, papier; 20 x 24 cm

    460.00
  • WYZNANIE, XIX/XX w.

    460.00

    WYZNANIE, XIX/XX w.

    AUTOR NIEROZPOZNANY
    Tusz, papier; 25,5 x 18,5 cm

    460.00
  • CESARZ, XIX/XX w.

    460.00

    CESARZ, XIX/XX w.

    AUTOR NIEROZPOZNANY
    Tusz, papier; 27 x 19 cm

    460.00
  • EDUKACJA, XIX/XX w.

    460.00

    EDUKACJA, XIX/XX w.

    AUTOR NIEROZPOZNANY
    Tusz, papier; 25 x 18,5 cm

    460.00
  • DUCHOWNI PRZY STOLE, XIX/XX w.

    460.00

    DUCHOWNI PRZY STOLE, XIX/XX w.

    AUTOR NIEROZPOZNANY
    Tusz, papier; 19 x 22,5 cm

    460.00
  • Roman KOCHANOWSKI

    460.00

    Roman KOCHANOWSKI

      GĘSIARKA, 1886
      Fototypia, karton; 32,5 x 28 cm
      Sygnowany z płyty l.d.: R. Kochanowski | 1886
      Druk C. Angerera i Göschla w Wiedniu
    460.00
  • L. PRECHACZEK

    345.00

    L. PRECHACZEK

      POMNIK KORDECKIEGO W CZĘSTOCHOWIE, po 1859
      Litografia, papier; 12 x 18,5 cm
      Sygnowany z płyty l.d.: Rys. z. nat. i Lith. L. Prechaczek; p.d.: Odbito w Lit. A.Dzwonkowskiego i Sp.
    345.00
  • Michał POCIECHA

    287.00

    Michał POCIECHA

      PO KOLĘDZIE
      Fotodruk, papier; 37,5 x 30,5 cm
      Nakład Edwarda Trzemeskiego we Lwowie
    287.00
  • François GRENIER

    172.00

    François GRENIER

      MĘŻCZYZNA Z KOSZAMI JABŁEK
      Litografia, papier; 25 x 20 cm (odcisk płyty)
      Sygnowany z płyty l.d.: F. Grenier
    172.00
  • Henryk SIEMIRADZKI

    287.00

    Henryk SIEMIRADZKI

      ODPOCZYNEK PATRYCJUSZA
      Heliograwiura, papier; 29 x 40 cm
      Opis u dołu; SIEMIRADZKI PXt HELIOGRAVURE V. ANGERERA. Odpoczynek Patrycjusza Le repos du patricien. SKŁAD GŁÓWNY U MAURYCEGO ROBICZKA W WARSZAWIE. Druk To. rozprzestrz. Sztuk Pięknych w Wiedniu
    287.00
  • Charles COUSEN

    230.00

    Charles COUSEN

      DALEKO OD PARYŻA
      Akwaforta, akwatinta, papier; 31,5 x 24,5 cm
      Sygnowany z płyty pod ryciną: J.CONSTABLE, R.A.PINXt. C.COUSEN. SCULPt. LION DE PARIS. Vve JULES RENUARD, PARIS
    230.00
  • Henryk PILATTI

    230.00

    Henryk PILATTI

    FARYS, 1858
    Staloryt, papier; 125 x 85 mm (kompozycja)
    Sygnowany z płyty l.d.: rys. H. Pillati, p.d.: sztch W.C.Wrankmore

    230.00
  • François DELPECH

    287.00

    François DELPECH

    ADELAJDA DUFRENOY
    Litografia, papier; 185 x 132 mm
    Sygnowany z płyty l.d.: Lith. de Delpech; śr. d.: Mme Dufrenoy.; niżej napis piórem: Dufrenoy née Billet

    287.00
  • DŻALMA, XIX w.

    230.00

    DŻALMA, XIX w.

    GRAFIK NIEMIECKI
    Akwaforta, akwatinta; 15,5 x 11 cm
    Opisany z płyty u dołu: Naumburg’s Kunstinst. Lpzg | Dzalma.

    230.00
  • Friedrich FLEISCHMANN

    230.00

    Friedrich FLEISCHMANN

    MORITZ FERDINAND SCHMALTZ
    Miedzioryt, papier; 192 x 142 mm
    Sygn. z płyty d.: Meyer gez. F. Fleischmann gest.

    230.00
  • Charles GEOFFROY

    230.00

    Charles GEOFFROY

    EUGENIA GRANDET
    Akwaforta, akwatinta, papier; 170 x 102 mm
    Sygnowany z płyty d.: G. Staal del. termine par Hopwood Ch. Geoffroy sculp | Eugenie Grandet

    230.00
  • Charles COUSEN

    402.00

    Charles COUSEN

      GONDOLE WENECKIE
      Akwaforta, papier; 23,5 x 33 cm
      Sygnowany z płyty pod ryciną: E.W. COOKE R. A.PINXt C.COUSEN, SCULPt. LES GONDOLES DE VENISE. Vve JULES RENUARD, PARIS
    402.00
  • SULIŃSKA wg Franciszka EJSMONDA (1859 – 1931)

    402.00

    SULIŃSKA wg Franciszka EJSMONDA (1859 – 1931)

      Kazimierz BRODZIŃSKI
      Drzeworyt, kredka; 24,5 x 16,5 cm
      Sygnowany z klocka l.d.: Sulińska; p.d.: F.Ejsmond
    402.00
  • Alexandre CHAPPONIER

    287.00

    Alexandre CHAPPONIER

      LENISTWO
      Akwaforta, akwatinta barwna; papier; 26 x 32 cm (kompozycja)
      Sygn. z płyty l.d.: Morland pinx!; p.d.: Alexdre de Chaponnier Sculp !; śr.d.: Dépose Èa la BiblithÈeque ImpÈeriale. LA PARESSE. A Paris chez Chaise, Jeune, Md d’Estampes, Rue Nve des Petits Champs, vis Èa vis le Ministre des Finanses, No 53
    287.00
  • Tony JOHANNOT

    517.00

    Tony JOHANNOT

    NATALIA NARYSZKINA
    Akwaforta, akwatinta, papier; 25 x 16,5 cm
    Sygnowany z płyty d.: Tony Johannot del. Rossin. I.r.d.P.L.S.Sulp.8. A.F.Lemaitre sculp. | NATALIE NARISHKINN. | C’est mon droit de fiancé ma Natalie.

    517.00
  • Albert Henry PAYNE

    402.00

    Albert Henry PAYNE

      PANORAMA BERLINA
      Akwaforta, papier; 19,5 x 25,5 cm
      Sygnowany z płyty d.: A.Carse. A.H.Payne sc. Berlin
    402.00
  • Bernard Romain JULIEN

    172.00

    Bernard Romain JULIEN

      PLATON
      Litografia, papier; 46 x 32 cm
      Sygnowany l.d.: Julien
      Za pierwowzór posłużyło artyście przedstawienie filozofa przez Rafaela w Stancach Watykańskich.
    172.00
  • Alexandre CHAPPONIER

    287.00

    Alexandre CHAPPONIER

      PRACA
      Akwaforta, akwatinta barwna, papier; 26 x 32 cm (kompozycja)
      Sygn. z płyty l.d.: Morland pinx!; p.d.: Alexdre de Chaponnier Sculp !; śr.d.: Dépose Èa la BiblithÈeque ImpÈeriale. LE TRAVAIL. A Paris chez Chaise, Jeune, Md d’Estampes, Rue Nve des Petits Champs, vis Èa vis le Ministre des Finanses, No 53
    287.00
  • Luis Henri de RUDDER

    172.00

    Luis Henri de RUDDER

      TRAGEDIA
      Litografia, papier; 31,5 x 43 cm
      Sygnowany z płyty śr. g.: De Rudder; l.g.: Portefeuille de l’Ecole de Dessin.; l.d.: Paris MONROCO fr. editTS du Jal l’Ecole de dessin r Suger 3; p.d.: Lith. Becquet freres, rue des Noyers 37
    172.00
  • LEEZ

    115.00

    LEEZ

    ŻAGLÓWKA, 2 poł. XX w
    Akwarela, tusz, papier; 21,5 x 15 cm
    Sygnowany p.d.: Leez

    115.00
  • KRZYŻ FRANCUSKI ZA WOJNĘ 1939 – 1945

    350.00

    KRZYŻ FRANCUSKI ZA WOJNĘ 1939 – 1945

    Brązal; 38 x 38 cm
    W kształcie krzyża maltańskiego z dwoma mieczami. Po środku na awersie głowa Marianny, wokół napis REPUBLIQUE FRANÇAISE; na rewersie data 1939. Wstążka z brązową gwiazdą

    350.00