Wyświetlanie 16441–16470 z 18232 wyników
LEKTURA, ok. 1930
345.00 złLEKTURA, ok. 1930
OPŁAKIWANIE, XIX/XX w.
460.00 złOPŁAKIWANIE, XIX/XX w.
AUTOR NIEROZPOZNANY
Tusz, papier; 20 x 24,5 cm
Stefan RASSALSKI
920.00 złStefan RASSALSKI
DON KICHOT
Drzeworyt, papier; 32 x 41 cm
Sygnowany ołówkiem l.d.: SRassalski
AUDIENCJA, XIX/XX w.
460.00 złAUDIENCJA, XIX/XX w.
AUTOR NIEROZPOZNANY
Tusz, papier; 20 x 21 cm
Sygnowany p.d. nieczytelnie
UCZTA W OGRODZIE, XIX/XX w.
460.00 złUCZTA W OGRODZIE, XIX/XX w.
AUTOR NIEROZPOZNANY
Tusz, papier; 20 x 24 cm
WYZNANIE, XIX/XX w.
460.00 złWYZNANIE, XIX/XX w.
AUTOR NIEROZPOZNANY
Tusz, papier; 25,5 x 18,5 cm
CESARZ, XIX/XX w.
460.00 złCESARZ, XIX/XX w.
AUTOR NIEROZPOZNANY
Tusz, papier; 27 x 19 cm
EDUKACJA, XIX/XX w.
460.00 złEDUKACJA, XIX/XX w.
AUTOR NIEROZPOZNANY
Tusz, papier; 25 x 18,5 cm
DUCHOWNI PRZY STOLE, XIX/XX w.
460.00 złDUCHOWNI PRZY STOLE, XIX/XX w.
AUTOR NIEROZPOZNANY
Tusz, papier; 19 x 22,5 cm
Roman KOCHANOWSKI
460.00 złRoman KOCHANOWSKI
L. PRECHACZEK
345.00 złL. PRECHACZEK
Michał POCIECHA
287.00 złMichał POCIECHA
François GRENIER
172.00 złFrançois GRENIER
Henryk SIEMIRADZKI
287.00 złHenryk SIEMIRADZKI
Charles COUSEN
230.00 złCharles COUSEN
Henryk PILATTI
230.00 złHenryk PILATTI
FARYS, 1858
Staloryt, papier; 125 x 85 mm (kompozycja)
Sygnowany z płyty l.d.: rys. H. Pillati, p.d.: sztch W.C.Wrankmore
François DELPECH
287.00 złFrançois DELPECH
ADELAJDA DUFRENOY
Litografia, papier; 185 x 132 mm
Sygnowany z płyty l.d.: Lith. de Delpech; śr. d.: Mme Dufrenoy.; niżej napis piórem: Dufrenoy née Billet
DŻALMA, XIX w.
230.00 złDŻALMA, XIX w.
GRAFIK NIEMIECKI
Akwaforta, akwatinta; 15,5 x 11 cm
Opisany z płyty u dołu: Naumburg’s Kunstinst. Lpzg | Dzalma.
Friedrich FLEISCHMANN
230.00 złFriedrich FLEISCHMANN
MORITZ FERDINAND SCHMALTZ
Miedzioryt, papier; 192 x 142 mm
Sygn. z płyty d.: Meyer gez. F. Fleischmann gest.
Charles GEOFFROY
230.00 złCharles GEOFFROY
EUGENIA GRANDET
Akwaforta, akwatinta, papier; 170 x 102 mm
Sygnowany z płyty d.: G. Staal del. termine par Hopwood Ch. Geoffroy sculp | Eugenie Grandet
Charles COUSEN
402.00 złCharles COUSEN
SULIŃSKA wg Franciszka EJSMONDA (1859 – 1931)
402.00 złSULIŃSKA wg Franciszka EJSMONDA (1859 – 1931)
Alexandre CHAPPONIER
287.00 złAlexandre CHAPPONIER
Tony JOHANNOT
517.00 złTony JOHANNOT
NATALIA NARYSZKINA
Akwaforta, akwatinta, papier; 25 x 16,5 cm
Sygnowany z płyty d.: Tony Johannot del. Rossin. I.r.d.P.L.S.Sulp.8. A.F.Lemaitre sculp. | NATALIE NARISHKINN. | C’est mon droit de fiancé ma Natalie.
Albert Henry PAYNE
402.00 złAlbert Henry PAYNE
Bernard Romain JULIEN
172.00 złBernard Romain JULIEN
Alexandre CHAPPONIER
287.00 złAlexandre CHAPPONIER
Luis Henri de RUDDER
172.00 złLuis Henri de RUDDER
LEEZ
115.00 złLEEZ
ŻAGLÓWKA, 2 poł. XX w
Akwarela, tusz, papier; 21,5 x 15 cm
Sygnowany p.d.: Leez
KRZYŻ FRANCUSKI ZA WOJNĘ 1939 – 1945
350.00 złKRZYŻ FRANCUSKI ZA WOJNĘ 1939 – 1945
Brązal; 38 x 38 cm
W kształcie krzyża maltańskiego z dwoma mieczami. Po środku na awersie głowa Marianny, wokół napis REPUBLIQUE FRANÇAISE; na rewersie data 1939. Wstążka z brązową gwiazdą