François GRENIER

172.00

    MĘŻCZYZNA Z KOSZAMI JABŁEK
    Litografia, papier; 25 x 20 cm (odcisk płyty)
    Sygnowany z płyty l.d.: F. Grenier

François GRENIER
1793 – 1867