Wyświetlanie 16411–16440 z 18281 wyników
Stanisław DYBOWSKI
2,875.00 złStanisław DYBOWSKI
GOSPODARSTWO
Olej, pilśnia; 38 x 46 cm
Sygnowany l.d.; St_Dybowski
Michał ZABOROWSKI
5,434.00 złMichał ZABOROWSKI
5,434.00 złMichał ZABOROWSKI
5,434.00 złMichał ZABOROWSKI
5,434.00 złMichał ZABOROWSKI
5,434.00 złTadeusz NARTOWSKI
5,175.00 złTadeusz NARTOWSKI
Michał ZABOROWSKI
5,434.00 złT. TASLEN
1,150.00 złT. TASLEN
PEJZAŻ ZIMOWY Z BRZOZAMI, ok. 1930
Olej, tektura; 48 x 69 cm
Sygnowany p.d.: T. Taslen
MALARZ LWOWSKI
9,200.00 złMALARZ LWOWSKI
ŻóŁTE CHRYZANTEMY I MIMOZY W PORCELANOWYM WAZONIE, ok. 1930
Olej, płótno; 80 x 60 cm
Sygnowany p.d.: Lwów S(…)
Rafał WĄSOWICZ
2,300.00 złRafał WĄSOWICZ
KRZYŻ MIĘDZY DWOMA DĘBAMI, 1934
Pastel, gwasz, akwarela, ołówek, papier; 70 x 50 cm
Sygnowany l.d.: Rafał Wąsowicz | 1934r
Stanisław DYBOWSKI
3,450.00 złStanisław DYBOWSKI
Stanisław DYBOWSKI
3,450.00 złStanisław DYBOWSKI
Stanisław DYBOWSKI
3,450.00 złStanisław DYBOWSKI
ODPOCZYNEK POD DRZEWEM, pocz. XX w.
230.00 złODPOCZYNEK POD DRZEWEM, pocz. XX w.
AUTOR NIEROZPOZNANY
Akwarela, papier; 22 x 17 cm
WIDOK ZAMKU, 1946
575.00 złWIDOK ZAMKU, 1946
GRAFIK POLSKI
Akwatinta, ołówek; 9,5 x 15 cm (docisk płyty)
Sygnowana ołówkiem pod rycina: Kazimierz […] 1946
Ch. BERG
230.00 złCh. BERG
KATEDRA WE FRYBURGU, 2 poł. XIX w.
Akwaforta, akwatinta, papier; 15,5 x 10 cm (odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Freiburg in Br. Ch Berg
BOIRONN
230.00 złBOIRONN
TOALETA PRZY OKNIE, XIX/XX w.
Gwasz, papier; 23 x 18 cm
Sygnowany p.d.: Boironn
M. FRITZMANN
230.00 złM. FRITZMANN
JUDENSTRAßE W HILDESHEIM, pocz. XX w.
Akwaforta, akwatinta, papier; 15 x 10,5 cm
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Hildesheim Hintererbrühl M Fritzmann
POWIERNIK, XIX w.
172.00 złPOWIERNIK, XIX w.
GRAFIK FRANCUSKI
Litografia barwna, karton; 37 x 25,5 cm
KNOCHENHAUER – AMTSHAUS W HILDESHEIM, pocz. XX w.
230.00 złAndrzej Bolesław DAŃCZAK
920.00 złAndrzej Bolesław DAŃCZAK
AUTOPORTRET, 1921
Akwarela, papier; 32 x 25 cm
CYCERON
3,450.00 złCYCERON
PEJZAŻ Z PAŁACEM NAD WODĄ, poz. XIX w.
2,185.00 złPEJZAŻ Z PAŁACEM NAD WODĄ, poz. XIX w.
MALARZ NIEROZPOZNANY
Olej, papier naklejony na deskę; 24 x 29 cm
CUKIERNICA SKRZYNKOWA W TYPIE LUDWIK FILIP, Polska, Warszawa, Antoni Riedel, 1878
5,310.00 złCUKIERNICA SKRZYNKOWA W TYPIE LUDWIK FILIP, Polska, Warszawa, Antoni Riedel, 1878
Srebro, próba 84, wewnątrz złocona; waga 477 g; 12 x 16 x 13 cm
Wyryty monogram: MH
Puncowanie: A.RIEDEL; strzemię; cecha probierza Oskara Sosnowskiego z monogramem O.C i datą 1878; 84; dwugłowy orzeł
IKONA LUDOWA, CHRYSTUS PANTOKRATOR, XIX/XX w.
1,035.00 złIKONA ŚWIĄTECZNA – PRAZDNIK ZE ZMARTWYCHWSTANIEM, Rosja, po 1870
6,000.00 złIKONA ŚWIĄTECZNA – PRAZDNIK ZE ZMARTWYCHWSTANIEM, Rosja, po 1870
Tempera, deska, złocenie; 31 x 26 cm
IKONA CZTEROPOLOWA, Rosja, XIX w.
2,645.00 złIKONA CZTEROPOLOWA, Rosja, XIX w.
Tempera, złocenie, deska; 31 x 26 cm
W kwaterach: Matka Boska Iwerska, Matka Boska Nieoczekiwana Radość, św. Tryfon Męczennik, św. Wiera
IKONA, ŚWIĘCI MĘCZENNICY ATANAZY I NATALIA, Rosja, XIX w.
3,220.00 złIKONA, ŚWIĘCI MĘCZENNICY ATANAZY I NATALIA, Rosja, XIX w.
Hans FREI
690.00 złHans FREI