L. PRECHACZEK

345.00

    POMNIK KORDECKIEGO W CZĘSTOCHOWIE, po 1859
    Litografia, papier; 12 x 18,5 cm
    Sygnowany z płyty l.d.: Rys. z. nat. i Lith. L. Prechaczek; p.d.: Odbito w Lit. A.Dzwonkowskiego i Sp.