Wyświetlanie 16531–16560 z 18630 wyników
ODZNAKA PAMIĄTKOWA
1,380.00 złODZNAKA PAMIĄTKOWA
Mosiądz srebrzony, 45 x 45 mm, dwuwarstwowa, kontra, słupek, nakrętka
RYNGRAF Z MATKĄ BOSKĄ CZĘSTOCHOWSKĄ, Polska, po 1927
345.00 złRYNGRAF Z MATKĄ BOSKĄ CZĘSTOCHOWSKĄ, Polska, po 1927
Mosiądz srebrzony, lekka kontra, łańcuszek; 39 x 34 mm
RYNGRAF Z MATKĄ BOSKĄ CZĘSTOCHOWSKĄ, Polska, Warszawa, 1956
402.00 złRYNGRAF Z MATKĄ BOSKĄ CZĘSTOCHOWSKĄ, Polska, Warszawa, 1956
Srebro, próba 3, waga 24 g, 6,5 x 5,5 cm
Dwuwarstwowa, łańcuszek
Na odwrocie wyryta dedykacja
Puncowanie: w owalu 3, głowa kobiety w chuście, w; V
RYNGRAF Z MATKĄ BOSKĄ CZĘSTOCHOWSKĄ, Polska, XX w.
402.00 złRYNGRAF Z MATKĄ BOSKĄ CZĘSTOCHOWSKĄ, Polska, XX w.
Srebro, próba 3, złocenie; waga 18 g, 63 x 55 mm
Dwuwarstwowy
Puncowanie: w owalu w, głowa kobiety w chuście,3; V
Srebro, próba 3, złocenie; waga 20 g, 7 x 5,8 cm
Dwuwarstwowy
Puncowanie: w owalu monogram złotnika ACh; w kole głowa kobiety; w owalu W, głowa kobiety w chuście, 3
MEDAL, NAGROBEK MAURYCEGO SASKIEGO, 2 poł. XIX w.
920.00 złMEDAL, NAGROBEK MAURYCEGO SASKIEGO, 2 poł. XIX w.
Brąz, śr. 61 mm
A: grobowiec; napis: MAURITIO SAXONI; PIGALE SCULPTEUR; ALTORFFER GRAVEUR
Na rancie wybite: CUIVRE
MEDAL, MAURYCY SASKI, Francja, 1750
402.00 złMEDAL, MAURYCY SASKI, Francja, 1750
Cyna, śr. 55 mm
A: popiersie w lewo, napis: MAURIT SAXO GALL MARESC GEN D CURL ET SEM; sygnowany: MULLER
R: Grób księcia w kościele św. Tomasza w Strasburgu
Hutten-Czapski. 8608
CUKIERNICA W FORMIE WAZKI, Polska, 1 poł. XX w.
115.00 złCUKIERNICA W FORMIE WAZKI, Polska, 1 poł. XX w.
Metal srebrzony, wys. 12 cm
Puncowane: MET; R
ŻETON MASOŃSKI, LOŻA PRAWDZIWI PRZYJACIELE ZJEDNOCZENIA I POSTĘPU, BRUKSELA, 1874
345.00 złŻETON MASOŃSKI, LOŻA PRAWDZIWI PRZYJACIELE ZJEDNOCZENIA I POSTĘPU, BRUKSELA, 1874
Srebro, śr. 32 mm
A: Dziecko z młotem i dłutem; napis: DES VRAIS AMIS DE L’UNION & DU PROGRÈES RÉUNIS OR DE BRUXELLES
R: SOUVENIR DE LA TEN SOLENNELLE D’ADOP DU 18e J. 2e M 5874
MEDAL. LOŻA MASOŃSKA W VERVIERS, 1869
862.00 złMEDAL. LOŻA MASOŃSKA W VERVIERS, 1869
Brąz, śr. 48 mm
MEDAL MASOŃSKI, ŚMIERĆ KRÓLA BELGÓW LEOPOLDA I, 1865
460.00 złMEDAL MASOŃSKI, ŚMIERĆ KRÓLA BELGÓW LEOPOLDA I, 1865
Brąz, śr. 30 mm
A: głowa króla w prawo miedzy dwoma odwróconymi pochodniami, nad liściem palmowym, data: 5865; napis: CÉRÉMONIE FUNÉE 10e J 12E M EN MÉM DU T C F LEOPOLD DE SAXE COBOURG ROI DE BELGES
R: Oko Opatrzności w pięcioramiennej gwieździe; napis: GR OR DE BELGIQUE
MEDAL MASOŃSKI LOŻY BELGIJSKIEJ DIEU LE VEUT, 1838
862.00 złMEDAL MASOŃSKI LOŻY BELGIJSKIEJ DIEU LE VEUT, 1838
Brąz, śr. 50 mm
Alexandre MORLON
517.00 złAlexandre MORLON
PLAKIETKA, PODZIĘKOWANIE WALCZĄCYM ZA OJCZYZNĘ, ok. 1916
Brąz, 76 x 57 mm
A: żołnierz obejmowany przez kobietę; napis: MERCI!; sygnatura: E. Sabattier; A.MORLON SCULP.
R: PRO PATRIA; sygnatura: TETERGER EDIT. A.MORLON SCULP.
Na rancie wybite: CUIVRE
Victor ROUSSEAU
517.00 złVictor ROUSSEAU
PLAKIETKA, STO LAT KRÓLEWSKIEJ KOMISJI HISTORYCZNEJ, Belgia, 1934
Brąz srebrzony; 75 x 52 mm
A: trzy postaci kobiece, napis: FONTIUM INDAGATIO SCIENTIAE ADIUTRIX
R: CENTIEME ANNIVERSAIRE DE LA FONDATION DE LA COMMISSION ROYALE D’HISTOIRE MCCMXXXIV – MCMXXXIV; sygnatura: VICTOR ROUSSEAU
Na rancie wybite: J.FONSON
Godefroid DEVREESE
517.00 złGodefroid DEVREESE
Brąz, 81 x 51 cm
A: popiersia w lewo, sygnatura: G.DEVERSEE
Na rancie wybite: J. FONSON ÉPREUVE D’AUTEUR
EugÈene Jean de BREMAECKER
517.00 złEugÈene Jean de BREMAECKER
PLAKIETKA, GENERAŁ ALPHONSE JACQUES DE DIXMUDE, 1921
Brąz; 70 x 47 mm
A: popiersie w prawo, napis: Lt Gl BARON JACQUES, data: 1921
Godefroid DEVREESE
402.00 złGodefroid DEVREESE
PLAKIETA, CZTEREJ KRÓLOWIE BELGÓW, 1939
Brąz; 70 x 77 mm
Na rancie wybite: J.FONSON
Godefroid DEVREESE
345.00 złGodefroid DEVREESE
PLAKIETA, CZTERY KRÓLOWE BELGÓW, 1934
Brąz; 70 x 77 mm
Rewers gładki, na rancie wybite: J.FONSON
Henri DROPSY
402.00 złHenri DROPSY
PLAKIETKA, PROCESJA Z FIGURĄ NAJŚWIĘTSZEJ MARII PANNY
Brąz; 46 x 80 mm
A: Procesja, sygnatura: HENRY DROPSY
Rewers gładki
René BAUDICHON
402.00 złRené BAUDICHON
PLAKIETA, AMORE SOCIALE VA SICURA, 1936
Brąz; 65 x 74 mm
Na rancie wybite: w trójkącie pod gwiazdką AB LON; BRONZE
Godefroid DEVREESE
517.00 złGodefroid DEVREESE
PLAKIETA, WIZYTA KRÓLA ALBERTA I I KRÓLOWEJ ELŻBIETY W KONGO, 1928
Brąz, 78 x 58 mm
R: pejzaż z pomnikiem Leopolda II pod palmą i pociągiem
Na rancie wybite: J.FONSON 110
Paul THEUNIS
172.00 złPaul THEUNIS
Paul THEUNIS
MEDAL, BELGIJSKIE DNI KOLONIALNE, ŚWIADECTWO WDZIĘCZNOŚCI
Brąz srebrzony, śr. 65 mm
A: kobieta z kwiatami; sygnatura: P.THEUNIS
Na rancie wybite: J.FONSON
PLAKIETA, PAMIĘĆ POLEGŁYM, Belgia, 1916
287.00 złPLAKIETA, PAMIĘĆ POLEGŁYM, Belgia, 1916
Brąz, śr. 90 x 63 mm
Na rancie wybite: EtP. FISCH.SOCJ.AN 38
Arthur DUPAGNE
345.00 złArthur DUPAGNE
MEDAL, REGENT KRÓLESTWA BELGÓW KAROL KOBURG, 1944
Brąz, śr. 70 mm
A: głowa w prawo, sygnatura: DUPAGNE)
Na rancie wybite: FONSON, EPREUVE DAUTEUR
MEDAL, EUGÈENE DEFACQZ, 1842
920.00 złMEDAL, EUGÈENE DEFACQZ, 1842
Brąz złocony, śr.50 mm
MEDAL, PIERRE THEODORE VERHAEGEN, 1934
172.00 złMEDAL, PIERRE THEODORE VERHAEGEN, 1934
Brąz, śr. 65 mm
A: głowa w lewo, napis: 1796 PIERRE THEODORE VERHAEGEN 1862
Na rancie wybite: J.FONSON
Paul DuBOIS
172.00 złPaul DuBOIS
MEDAL, BARON MAXIMILIEN D’ERP, 1893
Brąz, śr. 65 mm
Na rancie wybite: BRONZE; BTM
Godefroid DEVREESE
172.00 złGodefroid DEVREESE
MEDAL, 100 LAT BELGIJSKIEGO TOWARZYSTWA POWSZECHNEGO UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE, 1924
Brąz, śr. 74 mm
Na rancie wybite: J.FONSON
Victor DEMANET
86.00 złVictor DEMANET
MEDAL ,ODSŁONIĘCIE POMNIKA KRÓLA BELGÓW ALBERTA I W MACHELEN, 1957
Brąz, śr. 50 mm
R: wieniec, napis: ONTHULLING MONUMENT ALBERT I MACHELEN 8 9 1957
MEDAL, ERNEST ALLARD, k. XIX w.
345.00 złMEDAL, ERNEST ALLARD, k. XIX w.
Brąz, śr.54 mm