Tony JOHANNOT

517.00

NATALIA NARYSZKINA
Akwaforta, akwatinta, papier; 25 x 16,5 cm
Sygnowany z płyty d.: Tony Johannot del. Rossin. I.r.d.P.L.S.Sulp.8. A.F.Lemaitre sculp. | NATALIE NARISHKINN. | C’est mon droit de fiancé ma Natalie.

Natalia Kiriłłowna Naryszkina(1651 – 1694) córka bojara Kiryła Połujektowicza Naryszkina. W 1671 r. poślubiła cara Rosj Aleksego I. Matka Piotra I.
Tony JOHANNOT
1803 – 1852