287.00 zł
ADELAJDA DUFRENOY
Litografia, papier; 185 x 132 mm
Sygnowany z płyty l.d.: Lith. de Delpech; śr. d.: Mme Dufrenoy.; niżej napis piórem: Dufrenoy née Billet
Adelajda Dufrénoy (1765 – 1825) poetka francuska. Wydała Les plaintes d’une jenne izraelitte oraz Derniers moments de Bayard (1814).
François DELPECH
1778 – 1825