Wyświetlanie 16441–16470 z 18651 wyników
KOSZYK, Niemcy, Berlin, KPM, ok. 1830
977.00 złKOSZYK, Niemcy, Berlin, KPM, ok. 1830
Porcelana, kobalt podszkliwnie; dł. 28,5 cm
Sygnowana: berło kobaltem podszkliwnie | litera W kobaltem podszkliwnie
Stan zachowania: naprawiana w trzech miejscach na ażurowym kołnierzu
WAZONIK, Niemcy, Saksonia, Miśnia, 2 poł. XIX w.
287.00 złWAZONIK, Niemcy, Saksonia, Miśnia, 2 poł. XIX w.
Porcelana malowana kobaltem podszkliwnie, wzór cebulowy, wys. 10 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze, numer 15-
KAŁAMARZ, Niemcy, Saksonia, Miśnia, XIX w.
115.00 złKAŁAMARZ, Niemcy, Saksonia, Miśnia, XIX w.
Porcelana, malowana kobaltem podszkliwnie – wzór cebulowy, wys.5, śr.8,3 cm
Brak pokrywki
RZEŹBA – FETYSZ, Afryka, Kongo, 1 poł. XX w.
1,035.00 złSOLNICZKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia, XIX w.
115.00 złSOLNICZKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia, XIX w.
Porcelana, malowana kobaltem podszkliwnie, złocenia, 2,2 x 4 x 4 cm
Sygnowana kobaltem: skrzyżowane miecze, 46; wyciskiem: 93
Stan zachowania: szczerbka na krawędzi
Tomasz KAZIKOWSKI
920.00 złTomasz KAZIKOWSKI
AKT NIEBIESKI, 1991
Akwarela, kredka, papier; 34 x 23,5 cm
Sygnowany l.d.: TK (w okręgu) | 1991 R; na odwrocie: TOMASZ KAZIKOWSKI 1991 R
Tomasz KAZIKOWSKI
575.00 złTomasz KAZIKOWSKI
AKT PRZYKUCNIĘTY
Gwasz, papier; 41 x 30 cm
Sygnowany p.d.; TK (w okręgu); na odwrocie: KAZIKOWSKI
Tomasz KAZIKOWSKI
920.00 złTomasz KAZIKOWSKI
LUDZIE I ŚWINIE, 1991
Gwasz, kredka, czarny papier; 19,5 x 29 cm
Sygnowany p.d.: TK (w okręgu) | 1991 R; na odwrocie: TOMASZ KAZIKOWSKI 1991 R
Władysław POPIELARCZYK
575.00 złWładysław POPIELARCZYK
GŁOWY NA TLE JESIENI, 1964
Collage, tusz, tempera, papier; 35 x 50,5 cm
Sygnowany p.d.: 64 | W. Popielarczyk; na odwrocie: WŁADYSŁAW POPIELARCZYK | głowy na tle jesieni | tempera | 1964
Tomasz KAZIKOWSKI
920.00 złTomasz KAZIKOWSKI
AKTY SIEDZĄCE
Ołówek, papier w kratkę; 42 x 29,5 cm
Sygnowany p.d.: TK (w okręgu)
Magdalena GŁOSKOWSKA
575.00 złMagdalena GŁOSKOWSKA
GŁĘBINA, 2012
Akryl, płótno; 60 x 60 cm
Sygnowany l.d.: Głoskowska 2012
Władysław POPIELARCZYK
GŁOWY NA TLE LASU, 1964
Collage, tusz, tempera, papier; 33,5 x 50 cm
Sygnowany p.d.: 64 | W. Popielarczyk; na odwrocie: WŁADYSŁAW POPIELARCZYK | GŁOWY NA TLE LASU | tempera – collage | 1964
Jan GOLUS
1,725.00 złJan GOLUS
PEJZAŻ Z DRZEWAMI NA TLE POCHMURNEGO NIEBA
Gwasz, tusz; 14,5 x 19,5 cm
Sygnowany ołówkiem p.d.: J. Golus
Jan GOLUS
2,875.00 złJan GOLUS
WIDOK JANOWCA
Gwasz, karton; 32,5 x 45,5 cm
PARA KANDELABRÓW, Wenus z Amorem, Württembergische Metallwarenfabrik (WMF), kon. XIX w.
9,000.00 złPARA KANDELABRÓW, Wenus z Amorem, Württembergische Metallwarenfabrik (WMF), kon. XIX w.
Plater na mosiądzu; wys. 56 cm
Znakowane: WMF I/O
Jan GOLUS
1,150.00 złJan GOLUS
OGRÓDEK JORDANOWSKI
Akwarela, karton; 24 x 34 cm
Jan GOLUS
690.00 złJan GOLUS
GÓRALSKIE DZIECI NA PASTWISKU
Ołówek, papier; 14,2 x 17,6 cm
Jan GOLUS
1,150.00 złJan GOLUS
ZABUDOWANIA FABRYCZNE
Akwarela, papier; 21,5 x 32,5 cm
Józef GRACZYŃSKI
345.00 złJózef GRACZYŃSKI
W OBEJŚCIU
Ołówek, papier; 10,5 x 16 cm
Józef GRACZYŃSKI
345.00 złJózef GRACZYŃSKI
WÓZ NA DRODZE DO WSI
Ołówek, papier; 10,5 x 16,5 cm
Józef GRACZYŃSKI
345.00 złJózef GRACZYŃSKI
WE WSI ZIMĄ
Józef GRACZYŃSKI
345.00 złJózef GRACZYŃSKI
RZEKA W ZIMOWYM LESIE
Ołówek, papier; 14 x 18 cm
Sygnowany l.d.: JGraczyński
Józef GRACZYŃSKI
345.00 złJózef GRACZYŃSKI
JELEŃ W ŚWIERKOWYM LESIE
Ołówek, papier; 15 x 21,5 cm
Sygnowany p.d.: JózefGraczyński
Jan GOLUS
920.00 złJan GOLUS
MIASTECZKO NA ZBOCZU
Sangwina, ołówek, papier; 13,6 x 19,3 cm
Józef GRACZYŃSKI
345.00 złJózef GRACZYŃSKI
RZEKA W ZIMOWYM LESIE
Ołówek, papier; 13,5 x 21 cm
Sygnowany p.d.: JGraczyński Starkowicz
Roman BRATKOWSKI
5,750.00 złRoman BRATKOWSKI
PRZYCIĘTE WIERZBY NAD STAWEM, 1906
Olej, płótno; 70 x 91 cm
Sygnowany l.d.: Bratkowski 906 Żabia Wola
SZCZYPCE DO CUKRU, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, 3 tercja XIX w.
172.00 złSZCZYPCE DO CUKRU, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, 3 tercja XIX w.
Mosiądz srebrzony, dł. 15 cm
Puncowanie: w owalu wokół gwiazdki: Br. HENNEBERG WARSZAWA; 50
Stanisław DYBOWSKI
6,281.30 złWacław SZYMANOWSKI
28,750.00 złWacław SZYMANOWSKI
STUDIUM MĘŻCZYZNY, STUDIUM PORTRETU MĘŻCZYZNY W LEWYM PROFILU
Olej, płótno; 80 x 65,7 cm
Sygnowany na suchej malaturze: W Szymanowski
Obraz wystawiany i reprodukowany: Wacław Szymanowski 1859 -1930 Pochód Na Wawel, Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego w Białymstoku, 26 września – 31 grudnia 2007, nr kat. 6.
MEDAL, PAPIEŻ STEFAN IV, XVIII w.
517.00 złMEDAL, PAPIEŻ STEFAN IV, XVIII w.
Brąz złocony, śr. 38 mm
A: popiersie w prawo, napis: S. STEPHANUS IV PONT MAX