Wyświetlanie 16501–16530 z 18232 wyników
KONSOLA W STYLU LUDWIKA FILIPA, poł. XIX w.
2,530.00 złKONSOLA W STYLU LUDWIKA FILIPA, poł. XIX w.
Masyw sosna, fornir orzech; 77 x 95 x 45 cm
Stan zachowania: rysy, ubytki
Jacek ŁYDŻBA
5,433.00 złJacek ŁYDŻBA
5,433.00 złKrzysztof KOKORYN
4,226.00 złJarek LUSTYCH
1,884.39 złWłodzimierz ZAKRZEWSKI
4,576.00 złWłodzimierz ZAKRZEWSKI
KUNSTHISTORISCHES MUSEUM W WIEDNIU, 1958
Olej, karton naklejony na sklejkę; 33,5 x 62 cm
Sygnowany p.d. W. ZAKRZEWSKI 1952 | Kunsthistorisches Museum
Dariusz PALA
2,875.00 złDariusz PALA
Wiktor KORECKI
4,600.00 złWiktor KORECKI
PEJZAŻ TOKUJĄCYM GŁUSZCEM
Olej, tektura; 74 x 34 cm
Sygnowany l.d.: WIKTOR KORECKI
Aleksander LASZENKO
8,050.00 złAleksander LASZENKO
BEDUIN ZE SZTANDAREM PROROKA, 1927
Olej, płótno; 100 x 70 cm
Sygnowany p.d.: A. Laszenko | Onarglor 1927
C. WIT NOWICKI
460.00 złC. WIT NOWICKI
PEJZAŻ ZIMOWY Z RZEKĄ, 3 ćw. XX w.
Olej, płótno; 76 x 104 cm
Sygnowany p.d.: CWitNowicki
Jan Erazm KOTOWSKI
1,725.00 złJan Erazm KOTOWSKI
POCHÓD KOZACKI
Ołówek, papier; 28,5 x 39,5 cm
Sygnowany l.d.: JanKotows
IKONA, MATKA BOSKA KAZAŃSKA, Rosja, pocz. XIX w.
2,875.00 złIKONA, MATKA BOSKA KAZAŃSKA, Rosja, pocz. XIX w.
ZESTAW SZTUĆCÓW OBIADOWYCH ANTONIEGO MONIUSZKI, Polska, Warszawa, Karol Filip Malcz, 1865
4,830.00 złZESTAW SZTUĆCÓW OBIADOWYCH ANTONIEGO MONIUSZKI, Polska, Warszawa, Karol Filip Malcz, 1865
Srebro, próba 84, stal (ostrza), waga 1611 g (bez noży 906 g)
NÓŻ DO PAPIERU Z FIGURKĄ PSA, Polska, Warszawa, Fabryka Wyrobów Metalowych i Platerowanych Braci Klotz, po 1909
575.00 złNÓŻ DO PAPIERU Z FIGURKĄ PSA, Polska, Warszawa, Fabryka Wyrobów Metalowych i Platerowanych Braci Klotz, po 1909
Cyna, dł. 26 cm
Sygnowany w sześciokącie: Bcia | KLOTZ
Stan zachowania: wygięty sztych
LASKA, Polska, Warszawa, złotnik OO, 1921 – 1931
1,058.00 złLASKA, Polska, Warszawa, złotnik OO, 1921 – 1931
Drewno toczone; rączka srebrna, próba 3, skuwka stalowa, dł. 93,5 cm
Puncowanie: w kształcie baryłki 3, głowa kobiety w chuście, W; w prostokącie OO
KANDELABR KOLUMNOWY, PIĘCIOŚWIECOWY, Niemcy, L.Werner, po 1888
7,310.00 złKANDELABR KOLUMNOWY, PIĘCIOŚWIECOWY, Niemcy, L.Werner, po 1888
PODGRZEWACZ SPIRYTUSOWY, ok. 1930
977.00 złPODGRZEWACZ SPIRYTUSOWY, ok. 1930
Metal srebrzony, ebonit, mosiądz (uchwyty), stal (blat)
Puncowany: B 71 R
SITKO DO HERBATY, 2 poł. XIX w.
115.00 złSITKO DO HERBATY, 2 poł. XIX w.
Mosiądz srebrzony, 13 x 9,5 cm
SZTUĆCE W STYLU ART DECO, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, okres międzywojenny
460.00 złSZTUĆCE W STYLU ART DECO, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, okres międzywojenny
Sześć łyżek (dł. 21 cm) i pięć widelców (dł. 18 cm); metal srebrzony
Puncowanie: BR.HENNEBRG, waga, BM
PODSTAWKA, Polska, Warszawa, N.B.W. (Norblin, Buch, Werner), ok. 1900
230.00 złPODSTAWKA, Polska, Warszawa, N.B.W. (Norblin, Buch, Werner), ok. 1900
Stop cynowy verit, srebrzony; wys. 2, śr. 14,5 cm
Sygnowany: pod dwugłowym orłem VERIT | N.B.W.; 02151
CZTERY ŁYŻECZKI, Düsseldorf, Vereinigte Silberwarenfabriken, po 1900
230.00 złCZTERY ŁYŻECZKI, Düsseldorf, Vereinigte Silberwarenfabriken, po 1900
Srebro, próba 800, waga 50 g, dł. 11,3 cm
Puncowanie: 800, półksiężyc, korona, szyszak
ETAŻERA NA OWOCE, Austria, Wiedeń, J. L. Herrmann, 1890 – 1918
690.00 złETAŻERA NA OWOCE, Austria, Wiedeń, J. L. Herrmann, 1890 – 1918
Mosiądz srebrzony, szkło szlifowane, wys. 50, śr. 23,5 cm
Puncowanie: w prostokącie JLH 20; dwugłowy orzeł
Stan zachowania: drobne odpryski szkła na krawędzi talerza.
KABARET DWUDZIELNY NA OLIWĘ I OCET, Austria, Berndorf, Arthur Krupp Berndorfer Metallwarenfabrik, po 1891
747.00 złKABARET DWUDZIELNY NA OLIWĘ I OCET, Austria, Berndorf, Arthur Krupp Berndorfer Metallwarenfabrik, po 1891
Szkło bezbarwne, przezroczyste, szlifowane; metal srebrzony 20,5 x 16,5 x 7,5 cm
Puncowanie: w kole stojący niedźwiedź, wokół napis: ART. KRUPP BERNDORF
PÓŁMISEK, WZÓR MARIA, DEKOROWANY W BARWNE KWIATY, Niemcy, Selb, Rosenthal, 1934
287.00 złPÓŁMISEK, WZÓR MARIA, DEKOROWANY W BARWNE KWIATY, Niemcy, Selb, Rosenthal, 1934
Porcelana, kalka, 3,5 x 28 x 17 cm
Sygnowane zielenią chromu druk; pod koroną Rosenthal | SELB -BAVARIA | MARIA
PUCHAR, Francja, Baccarat, pocz. XX w.
920.00 złPUCHAR, Francja, Baccarat, pocz. XX w.
Szkło bezbarwne, szlifowane, wys. 20,5 cm, śr. wlewu 17,5 cm
LICHTARZ PIĘĆIOŚWIECOWY, Polska, Warszawa, Norblin, 2 poł. XIX w.
2,185.00 złLICHTARZ PIĘĆIOŚWIECOWY, Polska, Warszawa, Norblin, 2 poł. XIX w.
WIDELEC PÓŁMISKOWY, Niemcy, XX w.
345.00 złWIDELEC PÓŁMISKOWY, Niemcy, XX w.
Srebro, próba 800, waga 88 g, dł. 24 cm
Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, na tarczy 2
ZESTAW TOALETOWY W STYLU ART-DECO, Polska lub Czechy, ok. 1930
460.00 złZESTAW TOALETOWY W STYLU ART-DECO, Polska lub Czechy, ok. 1930
Szkło przezroczyste, żółte, barwione w masie; metal niklowany; w składzie: flakon z korkiem (10,5 x 10,5 x 5 cm), puzdro z pokrywką (10 x 11 x 7 cm), flakon z rozpylaczem (9,5 x 10,5 x 5 cm)
TACA, Polska, Warszawa, Norblin, 2 poł. XIX w.
920.00 złTACA, Polska, Warszawa, Norblin, 2 poł. XIX w.
Mosiądz srebrzony, 3 x 35 x 22 cm
Puncowanie: w owalu NORBLIN & Co GALW WARSZAWA; w rombie N
MLECZNIK, CUKIERNICA I DZBANEK, Austria, Wiedeń, Michael Schulz, 1770-80
2,530.00 złMLECZNIK, CUKIERNICA I DZBANEK, Austria, Wiedeń, Michael Schulz, 1770-80
Porcelana, farby naszkliwne