Bernard Romain JULIEN

172.00

    PLATON
    Litografia, papier; 46 x 32 cm
    Sygnowany l.d.: Julien
    Za pierwowzór posłużyło artyście przedstawienie filozofa przez Rafaela w Stancach Watykańskich.
    Bernard Romain JULIEN
    1802 – 1871