Charles GEOFFROY

230.00

EUGENIA GRANDET
Akwaforta, akwatinta, papier; 170 x 102 mm
Sygnowany z płyty d.: G. Staal del. termine par Hopwood Ch. Geoffroy sculp | Eugenie Grandet

Eugenia Grandet, tytułowa bohaterka powieści Honoriusza Balzaka z 1833 r.

Charles GEOFFROY (1819 – 1882)
wg Gustave STAAL (1817 – 1882)