Wyświetlanie 18061–18090 z 18643 wyników
Włodzimierz Zakrzewski
17,250.00 złWłodzimierz Zakrzewski
Ukiczka w Conflans Sainte-Honorine, 1989
Olej, płótno; 46,5 x 55 cm
Sygnowany l.d.: W. ZAKRZEWSKI
Na odwrocie napis wykonany przez artystę: W. ZAKRZEWSKI 1989- 34| Uliczka w Conflance St. Honorine |46 x 55 ol. pł . Dalej dedykacja.
Stanisław Zajączkowski
5,500.00 złStanisław Zajączkowski
Pejzaż letni z rzeką
Olej, tektura; 50 x 68 cm
Sygnowany p.d.: SKIZA.
Stanisław Zajączkowski
3,850.00 złStanisław Zajączkowski
Żniwa
Olej, płótno; 35 x 50 cm
Sygnowany p.d.: SKIZA.
Malarz nieokreślony, 20-lecie międzywojenne
5,500.00 złMalarz nieokreślony, 20-lecie międzywojenne
Głowa Araba
Olej, tektura; 28,8 x 23,6 cm
Grażyna Bartnik
920.00 złZdzisław Roman Lachur
5,750.00 złIgnacy Bieniek
1,150.00 złTaca
10,925.00 złPortmonetka
978.00 złZegar
4,600.00 złPapierośnica
920.00 złPapierośnica
Warszawa, J. Wolski, dwudziestolecie międzywojenne
Miska
1,035.00 złTrzej Święci
690.00 złŚw. Mikołaj Cudotwórca
690.00 złTalerz
690.00 złKoszyczek dekorowany filigranem
3,450.00 złKoszyczek dekorowany filigranem
Polska, 1. poł. XIX w.
Apolinary Stanisław Kotowicz
5,520.00 złApolinary Stanisław Kotowicz
Portret kobiety
Jan Dobkowski
4,000.00 złJan Dobkowski
Pejzaż z jeziorem, 1989
Olej, płótno; 24,5 x 33,5 cm
Na odwrocie dedykacja artysty: DLA MAR.. | SPA? NAD | JEZIOREM | 7.07.1989
Jan Dobkowski
9,200.00 złJan Dobkowski
Pejzaż z jeziorem, 1989
Olej, płótno; 46,5 x 55,5 cm
Na odwrocie nieczytelna dedykacja artysty
S. Zelnik
5,500.00 złS. Zelnik
Katedra w Łowiczu, 1936
Olej, płótno; 50 x 61 cm
Sygnowany p.d.: ŁOWICZ IX 1936 | Zelnik
Gundelach, XIX/XX w.
3,450.00 złGundelach, XIX/XX w.
Wiejski grajek, 1892
Olej, tektura; 21,3 x 33,2 cm
Sygnowany p.d.: Helena Gundelach | 1892
Henryk Wieczorek
2,800.00 złHenryk Wieczorek
Konie zaprzężone do wozu
Olej, tektura; 35 x 47 cm
Sygnowany p.d.: HWieczorek
Eugeniusz Geppert
11,500.00 złEugeniusz Geppert
Sielanka
Akwarela, papier; 53,5 x 83 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany p.d.: Eugeniusz Geppert
Na odwrocie nalepka papierowa: ZWIĄZEK ZAWODOWY POLSKICH ARTYSTÓW PLASTYKÓW | W KRAKOWIE |Autor: Geppert Eugeniusz | Tytuł pracy: Kompozycja | Materiał: Akwarela 100 x 70 | Cena: 10.000 | Własność …|Data wystawy: Warszawa Salon ogólno Polski | maj 1946oraz fragment drugiej nalepki:SALON WIOSENNY 1946 ZPAP | Geppert Eugeniusz |Kompozycja: | akw./pap. Geppert Eugeniusz |Kompozycja: | akw./pap. Wymiary 70 x 100 | 10.000
Ewa Śliwińska-Kapturkiewicz
5,750.00 złEwa Śliwińska-Kapturkiewicz
Martwa natura z bażantem i przepiórkami, 1906
Olej, płótno; 48 x 98 cm
Sygnowany p.d.: E. Śliwińska | 1906
Antoni Kierpal
2,013.00 złAntoni Kierpal
Nad brzegiem morza
Olej, tektura; 21,5 x 29,5 cm
Sygnowany p.d. : A. Kierpal
15,340.00 złZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Gabriel Le Roy, pocz. XIX w.
Marmur, brąz złocony, emalia, stal; 25,1 x 10,3 x 41 cm
Żardiniera neorokokowa
2,070.00 złŻardiniera neorokokowa
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
Tabakierka
1,093.00 złKabaret do oliwy i octu w stylu Ludwika XV
6,670.00 złKabaret do oliwy i octu w stylu Ludwika XV
Besanuon (?), Francja, l. 30-50-te XVIII w.
THomas Rowaldson
920.00 złZapytanie o produkt