ZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Gabriel Le Roy, pocz. XIX w.

15,340.00

Marmur, brąz złocony, emalia, stal; 25,1 x 10,3 x 41 cm

Sygnowany na tarczy: Gabriel Le Roy | Rue du Temple No 115 | á Paris
Stan zachowania: odpryski marmuru na krawędziach, odpryski emalii przy dziurkach. Gabriel Le Roy działał w latach 1802-1820.

SKU: 361212 Kategorie: ,