Wyświetlanie 18001–18030 z 18650 wyników
Konstanty Maria Sopoćko
1,150.00 złKonstanty Maria Sopoćko
Ekslibrysy, 1903-1992
Ryngraf z Matką Boską Częstochowską XIX-XX w.
288.00 złRyngraf z Matką Boską Częstochowską XIX-XX w.
Medal Matka i Serce Syna, 1991
35.00 złMedal Piłsudski, 1985
35.00 złMedal Piłsudski, 1985
35.00 złMedal Pagart
35.00 złMedal XXXV Międzynarodowy Festiwal, 1980
Zestaw na biurko
1,380.00 złKabaret
5,175.00 złKabaret
Francja, Paryż, Alphonse Debain, 1911-1916
Świecznik
1,725.00 złIkona – Święci Mateusz i Jan
9,200.00 złAntoni JEZIERSKI
43,700.00 złMalarz nieokreślony, XX w.
288.00 złMalarz nieokreślony, XX w.
Pejzaż rzeczny z czarnym bocianem
J. Bell XIX/XX w.
3,680.00 złErnst Frommhold
3,335.00 złBłażej Iwanowski
2,875.00 złBłażej Iwanowski
Wnętrze wawelskie
Olej, sklejka; 35,5 x 50 cm
Sygnowany p.d.: Błażej Iwanowski
Zdzisław Roman Lachur
4,600.00 złMedalik Na Pamiątkę 500-lecia istnienia obrazu Matki Boskiej na Jasnej Górze
230.00 złMedalik Na Pamiątkę 500-lecia istnienia obrazu Matki Boskiej na Jasnej Górze
1882
Medal pamiątkowy książę Józef Poniatowski
230.00 złMedal pamiątkowy książę Józef Poniatowski
690.00 złMedal pamiątkowy książę Józef Poniatowski
1813
Medal za długoletnią służbę
115.00 złMedal pamiątkowy za Wojnę 1918-1921
230.00 złWazon
1,035.00 złWazon
Pruszków, proj. W. Gołajewska, l. 60-te XX w.
Szkatułka
920.00 złSzkatułka
Moritz Elimayer, Drezno, Niemcy, kon. XIX w.
Kałamarz
1,380.00 złMedalik Na Pamiątkę 500-lecia istnienia obrazu Matki Boskiej na Jasnej Górze
288.00 złMedalik Na Pamiątkę 500-lecia istnienia obrazu Matki Boskiej na Jasnej Górze
1882
Medal pamiątkowy Emeryk Hutten-Czapski
345.00 złMedal pamiątkowy Emeryk Hutten-Czapski
Medal Stanisław Tymieniecki
403.00 złMedalik – 500 lat obrazu Matki Boskiej na Jasnej Górze
173.00 złMedalik – 500 lat obrazu Matki Boskiej na Jasnej Górze
1882
Medalik Cudowny Obraz Św. Rodziny w Kaliszu
173.00 złMedalik Cudowny Obraz Św. Rodziny w Kaliszu