Jan Dobkowski

4,000.00

Pejzaż z jeziorem, 1989
Olej, płótno; 24,5 x 33,5 cm
Na odwrocie dedykacja artysty: DLA MAR.. | SPA? NAD | JEZIOREM | 7.07.1989

Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25

SKU: 361215 Kategoria: