Wyświetlanie 706–720 z 873 wyników
KOMPLET DO JAJKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia, 2 poł. XIX w.
1,150.00 złKOMPLET DO JAJKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia, 2 poł. XIX w.
TALERZYK, Niemcy, Saksonia, Miśnia, ok. 1840
690.00 złTALERZYK, Niemcy, Saksonia, Miśnia, ok. 1840
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze, raz przeszlifowane; wyciskiem 23; III
Stan zachowania; od spodu na brzegu dwie szczerbki
FILIŻANKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia Königlich-Sächsische Porzellan-Manufaktur, poł. XIX w.
690.00 złFILIŻANKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia Königlich-Sächsische Porzellan-Manufaktur, poł. XIX w.
MASELNICZKA, Stary Zdrój (Altwasser) Carl Tielsch & Co., 1875 – 1909
402.00 złMASELNICZKA, Stary Zdrój (Altwasser) Carl Tielsch & Co., 1875 – 1909
SZEŚĆ TALERZY PŁASKICH Z WZOREM CEBULOWYM, Niemcy, Saksonia, Miśnia, Porzellanfabrik Ernst Teichert i Meißner Ofen- und Porzellanfabrik AG, vorm. C. Teichert, po 1889
920.00 złSZEŚĆ TALERZY PŁASKICH Z WZOREM CEBULOWYM, Niemcy, Saksonia, Miśnia, Porzellanfabrik Ernst Teichert i Meißner Ofen- und Porzellanfabrik AG, vorm. C. Teichert, po 1889
TALERZ Z GAŁĄZKĄ DZIKIEJ WINOROŚLI, Stary Zdrój (Altwasser) Carl Tielsch & Co. 1845 – 1850
230.00 złTALERZ Z GAŁĄZKĄ DZIKIEJ WINOROŚLI, Stary Zdrój (Altwasser) Carl Tielsch & Co. 1845 – 1850
TALERZ, Czechy, Schlaggenwald, 1793 – 1800
920.00 złTALERZ, Czechy, Schlaggenwald, 1793 – 1800
PATERA NA STOPIE Z MOTYWEM LIŚCI WINOROŚLI, Niemcy, Saksonia, Miśnia, 2. ćw. XIX w.
1,725.00 złPATERA NA STOPIE Z MOTYWEM LIŚCI WINOROŚLI, Niemcy, Saksonia, Miśnia, 2. ćw. XIX w.
PARA TALERZY Z MOTYWEM LIŚCI WINOROŚLI, Niemcy, Saksonia, Miśnia, 2. ćw. XIX w.
1,150.00 złPARA TALERZY Z MOTYWEM LIŚCI WINOROŚLI, Niemcy, Saksonia, Miśnia, 2. ćw. XIX w.
PLAKIETA, FRYDERYK CHOPIN, Polska, 2 poł. XX w.
402.00 złPLAKIETA, FRYDERYK CHOPIN, Polska, 2 poł. XX w.
Biskwit, śr. 9 cm
A: FREDERIC CHOPIN | A. BOVY. F 1837
R: TOW. IM. FR. CHOPINA | WARSZAWA – POLSKA
TALERZ Z MOTYWEM WINNEJ LATOROŚLI, Niemcy, Saksonia, Miśnia, XIX/XX w.
345.00 złTALERZ Z MOTYWEM WINNEJ LATOROŚLI, Niemcy, Saksonia, Miśnia, XIX/XX w.
Porcelana, farby podszkliwne, wys. 3, śr. 25,5 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie skrzyżowane miecze dwukrotnie przeszlifowane; 74; wyciskiem 82; 1
FILIŻANKA Z MINIATURĄ POSŁANIEC MIŁOŚCI”, Niemcy, Berlin, Königliche Porzellan Manufaktur, 1815-1820″
1,035.00 złFILIŻANKA Z MINIATURĄ POSŁANIEC MIŁOŚCI”, Niemcy, Berlin, Königliche Porzellan Manufaktur, 1815-1820″
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 12,3 cm
Sygnowanie: kobaltem podszkliwnie berło
Stan zachowania: niewielkie przetarcia złoceń
FILIŻANKA Z HERBEM, Niemcy, Berlin, Königliche Porzellan Manufaktur, 1849-1870
920.00 złFILIŻANKA Z HERBEM, Niemcy, Berlin, Königliche Porzellan Manufaktur, 1849-1870
DZBANEK, Niemcy, Miśnia, Königlich-Sächsische Porzellan-Manufaktur, 1840-1842
345.00 złDZBANEK, Niemcy, Miśnia, Königlich-Sächsische Porzellan-Manufaktur, 1840-1842
Porcelana, farby naszkliwne; wys. 11,8 cm
Sygnowanie: skrzyżowane miecze kobaltem podszkliwnie | cztery pionowe kreski wyciskiem
Stan zachowania: przykrywka dobierana, ślady napraw przy dzióbku i uchu
CZAJNIK DO HERBATY, Chiny, 2 poł. XIX w.
2,127.00 złCZAJNIK DO HERBATY, Chiny, 2 poł. XIX w.
Porcelana, malowana kobaltem podszkliwnie, mosiądz (uchwyt); wys. 14 x 9,5 x 9,5 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie ideogramami chińskimi