DZBANEK, Niemcy, Miśnia, Königlich-Sächsische Porzellan-Manufaktur, 1840-1842

345.00

Porcelana, farby naszkliwne; wys. 11,8 cm
Sygnowanie: skrzyżowane miecze kobaltem podszkliwnie | cztery pionowe kreski wyciskiem
Stan zachowania: przykrywka dobierana, ślady napraw przy dzióbku i uchu