345.00 zł
Porcelana, farby naszkliwne; wys. 11,8 cm
Sygnowanie: skrzyżowane miecze kobaltem podszkliwnie | cztery pionowe kreski wyciskiem
Stan zachowania: przykrywka dobierana, ślady napraw przy dzióbku i uchu