Wyświetlanie 691–705 z 873 wyników
TALERZ, Austria, Wiedeń, 1822 r.
1,100.00 złTALERZ, Austria, Wiedeń, 1822 r.
WAZON, Rosenthal, ok. 1920 r.
742.00 złWAZON, Rosenthal, ok. 1920 r.
Porcelana; wys. 24 cm
Sygnatura na spodzie, drukowana: Rosenthal pod koroną | SELB-BAVARIA
FILIŻANKA, Niemcy, Bawaria, Königliche Porzellan-Manufaktur Nymphenburg, po 1895
287.00 złFILIŻANKA, Niemcy, Bawaria, Königliche Porzellan-Manufaktur Nymphenburg, po 1895
FILIŻANKA NA LWICH ŁAPACH, Niemcy, Berlin, KPM, pocz. XIX w.
920.00 złFILIŻANKA NA LWICH ŁAPACH, Niemcy, Berlin, KPM, pocz. XIX w.
FILIŻANKA, Niemcy, Berlin, KPM, 1823 – 1832
805.00 złFILIŻANKA, Niemcy, Berlin, KPM, 1823 – 1832
FILIŻANKA, Niemcy, Berlin, KPM, ok. 1860
920.00 złFILIŻANKA, Niemcy, Berlin, KPM, ok. 1860
FILIŻANKA ZE SPODKIEM, Niemcy, Berlin, KPM, 1844 – 1847
920.00 złFILIŻANKA ZE SPODKIEM, Niemcy, Berlin, KPM, 1844 – 1847
FILIŻANKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia, ok. 1774 – 1817
920.00 złFILIŻANKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia, ok. 1774 – 1817
FILIŻANKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia, Marcolini, 1774 – 1817
920.00 złFILIŻANKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia, Marcolini, 1774 – 1817
FILIŻANKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia, ok. 1860
920.00 złFILIŻANKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia, ok. 1860
FILIŻANKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia, 2. poł. XIX w.
1,150.00 złFILIŻANKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia, 2. poł. XIX w.
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 7,5, śr. 10 cm; spodek wys.3, śr. 14,5 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze; na filiżance wyciskiem: 3; na spodku wyciskiem 960; zieloną farbą naszkliwnie: C.; 3
FILIŻANKA ZE SPODKIEM, Niemcy, Berlin, KPM, 1837 – 1844
1,150.00 złFILIŻANKA ZE SPODKIEM, Niemcy, Berlin, KPM, 1837 – 1844
FILIŻANKA, Niemcy, Berlin, KPM, 1849 – 1870
920.00 złFILIŻANKA, Niemcy, Berlin, KPM, 1849 – 1870
FILIŻANKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia Königlich-Sächsische Porzellan-Manufaktur, ok. 1840
920.00 złFILIŻANKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia Königlich-Sächsische Porzellan-Manufaktur, ok. 1840