TALERZYK, Niemcy, Saksonia, Miśnia, ok. 1840

690.00

    Porcelana, dekoracja wyciskana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 2, śr. 18,5 cm

    Sygnowany kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze, raz przeszlifowane; wyciskiem 23; III

    Stan zachowania; od spodu na brzegu dwie szczerbki