KOMPLET DO JAJKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia, 2 poł. XIX w.

1,150.00

    Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; talerz wys. 2,5. śr. 17,5 cm; kieliszek wys. 8, śr. 10,5 cm
    Sygnowane kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze; na talerzu wyciskiem: 8; 5; czarną farbą: 68