FILIŻANKA Z MINIATURĄ POSŁANIEC MIŁOŚCI”, Niemcy, Berlin, Königliche Porzellan Manufaktur, 1815-1820″

1,035.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 12,3 cm
Sygnowanie: kobaltem podszkliwnie berło
Stan zachowania: niewielkie przetarcia złoceń