CZAJNIK DO HERBATY, Chiny, 2 poł. XIX w.

2,127.00

    Porcelana, malowana kobaltem podszkliwnie, mosiądz (uchwyt); wys. 14 x 9,5 x 9,5 cm

    Sygnowany kobaltem podszkliwnie ideogramami chińskimi