Wyświetlanie 676–690 z 872 wyników
Porcelana, relief, złocenia; wys. 3,5, śr. 24 cm
TALERZ Z KRĄPIAMI, Niemcy, Berlin, KPM, ok. 1870
805.00 złTALERZ Z KRĄPIAMI, Niemcy, Berlin, KPM, ok. 1870
TALERZ AŻUROWY Z RELIEFEM IMITUJĄCYM WIKLINĘ, Niemcy, Berlin, KPM, ok. 1780
Porcelana, wys. 3,5 , śr. 23,5 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: berło, wyciskiem: 27 G
Stan zachowania: kołnierz naprawiany
TALERZ Z DEKORACJĄ NIEMIECKIE KWIATY, Niemcy, Berlin, KPM, 1914 – 1918
690.00 złTALERZ Z DEKORACJĄ NIEMIECKIE KWIATY, Niemcy, Berlin, KPM, 1914 – 1918
Porcelana, na kołnierzu relief imitujący wyklinę, farby naszkliwne, złocenia; wys. 2,7, śr. 24,5 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: berło raz przeszlifowane, czarną farbą naszkliwnie: żelazny krzyż, wyciskiem: 3S P z dwoma kropkami
PATERKA WZÓR ALVA, Szwecja, Sztokholm, Gustavsberg, 1923
57.00 złPATERKA WZÓR ALVA, Szwecja, Sztokholm, Gustavsberg, 1923
Porcelana, kobalt podszkliwny, 3,5 x 23 x 13 cm
Sygnowana wyciskiem: GUSTAVSBERG nad kotwicą z datą 1923; P3; kobaltem podszkliwnie druk: wokół kotwicy wstęga z napisem GUSTAFSBERG ALVA; 17.
FILIŻANKA ZE SCENĄ RODZAJOWĄ WE WNĘTRZU, Niemcy, Berlin, Friedrich Adolf Schumann, 1844 -1864
920.00 złFILIŻANKA ZE SCENĄ RODZAJOWĄ WE WNĘTRZU, Niemcy, Berlin, Friedrich Adolf Schumann, 1844 -1864
WAZA – PODGRZEWACZ, Niemcy, Turyngia, Ilmenau, pocz. XIX w.
977.00 złWAZA – PODGRZEWACZ, Niemcy, Turyngia, Ilmenau, pocz. XIX w.
PARA TALERZY DEKOROWANYCH W KWIATY, Francja, 2 poł. XIX w.
805.00 złPARA TALERZY DEKOROWANYCH W KWIATY, Francja, 2 poł. XIX w.
PÓŁMISEK, WZÓR MARIA, DEKOROWANY W BARWNE KWIATY, Niemcy, Selb, Rosenthal, 1934
287.00 złPÓŁMISEK, WZÓR MARIA, DEKOROWANY W BARWNE KWIATY, Niemcy, Selb, Rosenthal, 1934
Porcelana, kalka, 3,5 x 28 x 17 cm
Sygnowane zielenią chromu druk; pod koroną Rosenthal | SELB -BAVARIA | MARIA
MLECZNIK, CUKIERNICA I DZBANEK, Austria, Wiedeń, Michael Schulz, 1770-80
2,530.00 złMLECZNIK, CUKIERNICA I DZBANEK, Austria, Wiedeń, Michael Schulz, 1770-80
Porcelana, farby naszkliwne
DZBANEK, Śląsk, Stary Zdrój (Altwasser), Porzellanfabrik C. Tielsch & Co. AG, po 1875
1,150.00 złDZBANEK, Śląsk, Stary Zdrój (Altwasser), Porzellanfabrik C. Tielsch & Co. AG, po 1875
WAZON, Chiny, XVIII/XIX w.
4,600.00 złDZBAN DO PIWA, Niemcy, Grenzhausen, R. Merkelbach, k. XIX w.
1,106.00 złDZBAN DO PIWA, Niemcy, Grenzhausen, R. Merkelbach, k. XIX w.
Kamionka; wys. 31 cm
Sygnowany na spodzie: litery RM wpisane w sześcioramienną gwiazdę; F; 283
WAZON, Miśnia, po 1934 r.
2,120.00 złWAZON, Miśnia, po 1934 r.
Porcelana, farby naszkliwne; wys. 24,6 cm
Stan zachowania: na krawędzi drobna szczerba
TALERZ, Austria, Wiedeń, 1822 r.
1,100.00 złTALERZ, Austria, Wiedeń, 1822 r.