Wyświetlanie 721–735 z 861 wyników
KOMPLET DESEROWY, Niemcy, ok. 1930
230.00 złKOMPLET DESEROWY, Niemcy, ok. 1930
Porcelana, czerwona farba, złocenia
W składzie patera (wys. 11, śr. 13 cm) i sześc miseczek (śr. 8 cm)
Sygnowane czarną farbą naszkliwnie: Este | Beste Qualität
PARA W STROJACH ROKOKOWYCH, Niemcy, Turyngia, Rudolstadt, Ernst Bohne Söhne, 1901 -1937
1,380.00 złPARA W STROJACH ROKOKOWYCH, Niemcy, Turyngia, Rudolstadt, Ernst Bohne Söhne, 1901 -1937
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, wys. 17 cm
Sygnowanie: niebieską farbą naszkliwnie: N pod koroną; Q; wyciskiem: H.Schreiber; 9556.
Stan zachowania: brak jednego palca
PATERKA, Niemcy, Turyngia, XIX/XX w.
172.00 złPATERKA, Niemcy, Turyngia, XIX/XX w.
Porcelana, dekorowana kobaltem, złocenia, wys. 7,5, śr. 9 cm
WAZONIK, Niemcy, Bawaria, Staffelstein, Kaiser-Porzellanmanufaktur Staffelstein GmbH & Co. KG, po 2001
230.00 złWAZONIK, Niemcy, Bawaria, Staffelstein, Kaiser-Porzellanmanufaktur Staffelstein GmbH & Co. KG, po 2001
Porcelana, złocenia, kalka, wys. 15, śr. wlewu 11,5 cm
Sygnowanie niebieską farbą: pod koroną napis KAISER | 1872; złota farbą 1440; wyciskiem 794/2
MLECZNIK, Rosja, XIX w.
1,380.00 złMLECZNIK, Rosja, XIX w.
FILIŻANKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia, Königlich-Sächsische Porzellan-Manufaktur, po 1850
460.00 złFILIŻANKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia, Königlich-Sächsische Porzellan-Manufaktur, po 1850
Spodek dobrany, Berlin, Staatliche Porzellan Manufaktur, 1945 -1962
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, wys. 4,8, śr. 6,4 cm, spodek śr. 13 cm
Sygnowanie filiżanki kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze; czarną farbą naszkliwnie: 25.; wyciskiem C 6 19
Sygnowanie spodka kobaltem podszkliwnie: berło, wyciskiem CK 0
TALERZ, XIX/XX w.
172.00 złTALERZ, XIX/XX w.
WAZON, Niemcy, Bawaria, Markredwitz, Porzellanfabrik F. Thomas, 1928
230.00 złWAZON, Niemcy, Bawaria, Markredwitz, Porzellanfabrik F. Thomas, 1928
Porcelana, zlocenia, kalkomania; wys. 13,5 cm, śr. wlewu 12 cm
Sygnowanie zielenią chromu podszkliwnie: kartusz z napisem Thomas, pod kartuszem Bavaria; czerwoną farbą naszkliwnie 3651 | 50; wyciskiem 838/2
FILIŻANKA, Turyngia, XVIII w.
287.00 złFILIŻANKA, Turyngia, XVIII w.
FILIŻANKA REZERWISTÓW, Wałbrzych (Waldenburg), Carl Krister Porzellanfabrik, ok. 1850
402.00 złFILIŻANKA REZERWISTÓW, Wałbrzych (Waldenburg), Carl Krister Porzellanfabrik, ok. 1850
TALERZ, Berlin, Königliche Porzellan Manufaktur, 1823 – 1832
690.00 złTALERZ, Berlin, Königliche Porzellan Manufaktur, 1823 – 1832
TALERZ, Berlin, Königliche Porzellan Manufaktur, ok. 1830
690.00 złTALERZ, Berlin, Königliche Porzellan Manufaktur, ok. 1830
TALERZ Z KWIATAMI POWOJU, Berlin, Königliche Porzellan Manufaktur, po 1837
920.00 złTALERZ Z KWIATAMI POWOJU, Berlin, Königliche Porzellan Manufaktur, po 1837
KRATER NEOKLASYCYSTYCZNY, Włochy, Castelnuovo di Garfagnana, Dini &Cellai, po 1885
920.00 złKRATER NEOKLASYCYSTYCZNY, Włochy, Castelnuovo di Garfagnana, Dini &Cellai, po 1885
Terakota, wys. 21,5, śr. wlewu 19 cm
Sygnowany wyciskiem: w okręgu DINI | & CELLAI | SIGNA; 250
ŚWIECZNIK Z PUTTEM NA KOMECIE I KULI, Niemcy, Tettau, Gerold&Co, 1929-37
575.00 złŚWIECZNIK Z PUTTEM NA KOMECIE I KULI, Niemcy, Tettau, Gerold&Co, 1929-37