PATERA NA STOPIE Z MOTYWEM LIŚCI WINOROŚLI, Niemcy, Saksonia, Miśnia, 2. ćw. XIX w.

1,725.00

    Porcelana, malatury podszkliwne, złocenia; śr. 22,2 cm; wys. 15 cm
    Sygnowana: kobaltem podszkliwnie skrzyżowane miecze | wycisk w masie: 63 | 17 | naszkliwnie: 6.
    Stan zachowania: przetarcia złoceń.