FILIŻANKA Z HERBEM, Niemcy, Berlin, Königliche Porzellan Manufaktur, 1849-1870

920.00

    Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 8,3 cm
    Sygnowanie: znak stemplowany: berło | znak stemplowany: orzeł pruski z napisem w otoku: KOENIGL PORZELLAN MANUFAKTUR
    Stan zachowania: naprawa w dwóch miejscach przy krawędzi