PARA TALERZY Z MOTYWEM LIŚCI WINOROŚLI, Niemcy, Saksonia, Miśnia, 2. ćw. XIX w.

1,150.00

    Porcelana, malatury podszkliwne; średn.: 23,8 cm
    Sygnowane: kobaltem podszkliwnie skrzyżowane miecze | wycisk w masie dwukrotnie 21 | ryte w masie: pionowa kreska.
    Stan zachowania: na krawędzi jednego z talerzy wada.