TALERZ Z MOTYWEM WINNEJ LATOROŚLI, Niemcy, Saksonia, Miśnia, XIX/XX w.

345.00

    Porcelana, farby podszkliwne, wys. 3, śr. 25,5 cm

    Sygnowany kobaltem podszkliwnie skrzyżowane miecze dwukrotnie przeszlifowane; 74; wyciskiem 82; 1