FILIŻANKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia Königlich-Sächsische Porzellan-Manufaktur, poł. XIX w.
690.00 zł
Porcelana, dekoracja reliefowa, niebieska farba naszkliwna, złocenie, wys. 6,5 , śr. 9,5 cm
Sygnowana kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze; czarną farba naszkliwnie: 18.