FILIŻANKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia Königlich-Sächsische Porzellan-Manufaktur, poł. XIX w.

690.00

    Porcelana, dekoracja reliefowa, niebieska farba naszkliwna, złocenie, wys. 6,5 , śr. 9,5 cm
    Sygnowana kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze; czarną farba naszkliwnie: 18.