Wyświetlanie 18091–18120 z 18633 wyników
Paterka neorenesansowa, pocz. XX w.
403.00 złNaszywka z emblematem RAF-u
460.00 złNaszywka z emblematem RAF-u
Wielka Brytania, 2. ćw. XX w.
Medal – Dla ciebie Polsko i dla twej chwały 1914-1917, 1922-1932
759.00 złMedal – Dla ciebie Polsko i dla twej chwały 1914-1917, 1922-1932
Odznaka żołnierska 43. pułku strzelców legionu bajończyków
759.00 złOdznaka żołnierska 43. pułku strzelców legionu bajończyków
Dubno, Polska, po 1928
Odznaka Wyższej Szkoły Wojennej
3,795.00 złOdznaka Wyższej Szkoły Wojennej
Polska, dwudziestolecie międzywojenne
Faun z żabą, wg modelu Christiana Thomsena z roku 1915
1,783.00 złFaun z żabą, wg modelu Christiana Thomsena z roku 1915
Królewska Manufaktura Porcelany, Kopenhaga, 1960
Ikona świąteczna – prazdnik
7,820.00 złMatka Boska z grupy deesis
5,750.00 złPantokrator ze św. kś. Michałem i Natalią
5,750.00 złCARRIERS, Europa Zachodnia, pocz. XX w.
920.00 złCARRIERS, Europa Zachodnia, pocz. XX w.
MINIATURA – PORTRET DAMY Z PERŁAMI WE WŁOSACH
MINIATURA – JOHANN BRAHMS, Europa Zachodnia, XIX/XX w.
518.00 złMALARZ NIEMIECKI, 1. poł. XX w.
2,185.00 złMALARZ NIEMIECKI, 1. poł. XX w.
MARTWA NATURA Z DWOMA BUKIETAMI KWIATÓW, 1927
AUGUST BLANKENSTEIN
2,185.00 złAUGUST BLANKENSTEIN
MĘŻCZYZNA ZAPALAJĄCY FAJKĘ, 1919
MALARZ ZACHODNIOEUROPEJSKI, 1. poł. XX w.
2,185.00 złMALARZ ZACHODNIOEUROPEJSKI, 1. poł. XX w.
PEJZAŻ Z WOZEM ZAPRZĘŻONYM W WOŁY I MIASTEM
WILLY HARMSSEN ur. 1877 Brema
2,185.00 złWILLY HARMSSEN ur. 1877 Brema
JESIENNY PEJZAŻ Z MOSTEM, 1925
ERNST DOLCINI
2,645.00 złERNST DOLCINI
ŻAGLÓWKI W LAGUNIE WENECKIEJ, 1931
JEAN COUNE
2,300.00 złJEAN COUNE
PEJZAŻ Z ŁODZIAMI RYBACKIMI WPŁYWAJĄCYMI DO PORTU
RUDOLF PRIEBE
4,600.00 złRUDOLF PRIEBE
PEJZAŻ Z PARĄ PRZYCUMOWANYCH ŁODZI RYBACKICH
Adam Bunsch
920.00 złKoszyk neobarokowy
748.00 złKoszyk neobarokowy
Fraget, Warszawa, 1851-1861
Dzbanek
1,150.00 złCukiernica skrzynkowa, złotnik EB, Polska, 1. ćw. XIX w.
3,450.00 złCukiernica skrzynkowa, złotnik EB, Polska, 1. ćw. XIX w.
Srebro pr. 12; waga: 502g.; 13,9 x 8,9 x 6,3 cm
Puncowana: w prostokącie o ściętych narożnikach E.B. | w owalu 12
Waza antyczna z Marsem i Minerwą
2,875.00 złWaza antyczna z Marsem i Minerwą
Gerbing & Stephan, Bodenbach (Děčín), 1885-1898
Dzban neorenesansowy
2,875.00 złDzban neorenesansowy
Frauenwald, Turyngia, XIX/XX w.
Zegar podróżny – kareciak z budzikiem
4,370.00 złZegar podróżny – kareciak z budzikiem
Francja, XIX/XX w.
Szabla ogólnowojskowa oficerów Reichswehry
2,300.00 złSzabla ogólnowojskowa oficerów Reichswehry
Republika Weimarska, 1919-33
Szabla pruska artylerii WZ. 1848 n/A (wz. 1896)
3,680.00 złSzabla pruska artylerii WZ. 1848 n/A (wz. 1896)
Weyersberg Kirschbaum, Solingen, Niemcy
Włodzimierz Grochocki
690.00 złWłodzimierz Grochocki
690.00 złWłodzimierz Grochocki
690.00 złZapytanie o produkt