920.00 zł
MINIATURA – PORTRET DAMY Z PERŁAMI WE WŁOSACH
Akwarela, gwasz, kość; ramka: kość, szylkret, mosiądz; 6 x 4,7 cm w świetle oprawy Sygnowany wzdłuż prawej krawędzi: Carriers