CARRIERS, Europa Zachodnia, pocz. XX w.

920.00

MINIATURA – PORTRET DAMY Z PERŁAMI WE WŁOSACH

Akwarela, gwasz, kość; ramka: kość, szylkret, mosiądz;
6 x 4,7 cm w świetle oprawy
Sygnowany wzdłuż prawej krawędzi: Carriers

SKU: 361162 Kategorie: ,