Wyświetlanie 18091–18120 z 18650 wyników
Ewa Śliwińska-Kapturkiewicz
5,750.00 złEwa Śliwińska-Kapturkiewicz
Martwa natura z bażantem i przepiórkami, 1906
Olej, płótno; 48 x 98 cm
Sygnowany p.d.: E. Śliwińska | 1906
Antoni Kierpal
2,013.00 złAntoni Kierpal
Nad brzegiem morza
Olej, tektura; 21,5 x 29,5 cm
Sygnowany p.d. : A. Kierpal
ZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Gabriel Le Roy, pocz. XIX w.
15,340.00 złZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Gabriel Le Roy, pocz. XIX w.
Marmur, brąz złocony, emalia, stal; 25,1 x 10,3 x 41 cm
Żardiniera neorokokowa
2,070.00 złŻardiniera neorokokowa
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
Tabakierka
1,093.00 złKabaret do oliwy i octu w stylu Ludwika XV
6,670.00 złKabaret do oliwy i octu w stylu Ludwika XV
Besanuon (?), Francja, l. 30-50-te XVIII w.
THomas Rowaldson
920.00 złWojciech Weiss
2,875.00 złWojciech Weiss
3,450.00 złMalarz niemiecki, 1. poł. XX w.
1,725.00 złMalarz niemiecki, 1. poł. XX w.
Koronczarka
Wilhelm Lowith
6,900.00 złA. Volkert
2,300.00 złA. Volkert
Martwa natura ze szklaną karafką, nasturcjami i owocami
Para popiersi w renesansowych strojach
1,725.00 złC. Bergn, XX w.
1,150.00 złC. Bergn, XX w.
Bukiet z makami i rumiankami w niebieskim wazonie
Paterka
690.00 złKoszyczek z różyczkami, XIX/XX w.
403.00 złWładysław Spausta
7,788.00 złWładysław Spausta
Pikieta na Bałkanach, 1892
Paterka neorenesansowa, pocz. XX w.
403.00 złNaszywka z emblematem RAF-u
460.00 złNaszywka z emblematem RAF-u
Wielka Brytania, 2. ćw. XX w.
Medal – Dla ciebie Polsko i dla twej chwały 1914-1917, 1922-1932
759.00 złMedal – Dla ciebie Polsko i dla twej chwały 1914-1917, 1922-1932
Odznaka żołnierska 43. pułku strzelców legionu bajończyków
759.00 złOdznaka żołnierska 43. pułku strzelców legionu bajończyków
Dubno, Polska, po 1928
Odznaka Wyższej Szkoły Wojennej
3,795.00 złOdznaka Wyższej Szkoły Wojennej
Polska, dwudziestolecie międzywojenne
Faun z żabą, wg modelu Christiana Thomsena z roku 1915
1,783.00 złFaun z żabą, wg modelu Christiana Thomsena z roku 1915
Królewska Manufaktura Porcelany, Kopenhaga, 1960
Ikona świąteczna – prazdnik
7,820.00 złMatka Boska z grupy deesis
5,750.00 złPantokrator ze św. kś. Michałem i Natalią
5,750.00 złCARRIERS, Europa Zachodnia, pocz. XX w.
920.00 złCARRIERS, Europa Zachodnia, pocz. XX w.
MINIATURA – PORTRET DAMY Z PERŁAMI WE WŁOSACH
MINIATURA – JOHANN BRAHMS, Europa Zachodnia, XIX/XX w.
518.00 złMALARZ NIEMIECKI, 1. poł. XX w.
2,185.00 złMALARZ NIEMIECKI, 1. poł. XX w.
MARTWA NATURA Z DWOMA BUKIETAMI KWIATÓW, 1927
AUGUST BLANKENSTEIN
2,185.00 złAUGUST BLANKENSTEIN
MĘŻCZYZNA ZAPALAJĄCY FAJKĘ, 1919