MINIATURA – JOHANN BRAHMS, Europa Zachodnia, XIX/XX w.

518.00

Akwarela, gwasz, kość, oprawa – mosiądz;
8 x 6,5 cm w świetle oprawy

SKU: 361163 Kategorie: ,