MALARZ NIEMIECKI, 1. poł. XX w.

2,185.00

MARTWA NATURA Z DWOMA BUKIETAMI KWIATÓW, 1927

Olej, płótno; 60 x 50 cm
Sygnowany l.g.: Fr. L[.]mm[.]r | 27

SKU: 361164 Kategorie: ,