Włodzimierz Zakrzewski

17,250.00

Widok na absydę kościoła Dominikanów, 1955
Olej, płótno; 50 x 65 cm
Sygnowany l.d.: W. ZAKRZEWSKI 1955

Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25

SKU: 361224 Kategorie: ,