920.00 zł
Drewno, masyw sosna, intarsje, wys. 19, promień 16 cm
Na trzech nóżkach, cylindryczny; oskrzynienie na planie wycinka koła o kącie 96 stopni; u dołu szuflada na zawiasie; wyżej podzielona pionowo szafka, drzwiczki od wewnętrznej strony z dwiema półkami o okrągłych otworach na przybory
Stan zachowania: Pionowe pęknięcie, zarysowania forniru, brak uchwytu drzwiczek
Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25