Irena RUMIŃSKA

4,240.00

KATEDRA
Olej, płótno; 55,5 x 46,5 cm
Na odwrocie odręczny napis: IRENA RUMIŃSKA oraz fragment nalepki: rozm. 55 x 46 cm.| Cena data zł. 42.-

Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25