Figura kobiety z puttem, Włochy, XIX/XX w.

14,375.00

Alabaster, wys. 77, śr. cokołu 22 cm
Stan zachowania: naprawy

Obiekt dostępny w Galerii na Freta, Warszawa, Freta 25

SKU: 361503 Kategorie: ,