Wyświetlanie 286–300 z 371 wyników
ZEGAREK KIESZONKOWY, Anglia, Londyn, 1837
1,150.00 złZEGAREK KIESZONKOWY, Anglia, Londyn, 1837
Dwukopertowy, srebrny, próba sterling (925), kluczykowy, śr. 52 mm
Puncowanie: lew kroczący, głowa lwa, B; IH
Mechanizm sygnowany: London Willm Ha(..)har N1233
ZEGAREK WISIORKOWY, Szwajcaria na rynek rosyjski, k. XIX w.
4,025.00 złZEGAREK WISIORKOWY, Szwajcaria na rynek rosyjski, k. XIX w.
Złoto, próba 56, niello, 10 diamencików, śr. 36 mm
ZEGAR SZKIELETOWY, XVI/XVII w.
5,750.00 złZEGAR SZKIELETOWY, XVI/XVII w.
Żelazo mosiądz; śr. tarczy 32 cz
Naciąg obciążnikowy, wychwyt wrzecionowy z kolebnikiem, jedna wskazówka
ZEGAREK DAMSKI WISIORKOWY, Szwajcaria, k. XIX w.
2,300.00 złZEGAREK DAMSKI WISIORKOWY, Szwajcaria, k. XIX w.
Trzykopertowy, złoty, próba 14 K, śr. 32 mm
ZEGAREK NA RĘKĘ Z BRANSOLETĄ, Szwajcaria, ok. 1960
2,875.00 złZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, 1916
287.00 złZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, 1916
Srebrny, dwukopertowy, śr. 48 mm
Na zewnętrznej kopercie wyryty od zewnątrz monogram HhH; od wewnątrz wybite: 0,800, kuropatwa, 1031, 175591; na wewnętrznej wyryty herb i napis:1916 Openbare Scholen voor Gewoon Lager Onderwijs (holenderska publiczna szkoła podstawowa)
ZEGAREK DAMSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Omega, ok. 1930
1,035.00 złZEGAREK DAMSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Omega, ok. 1930
Złoto, próba 585, 24 x 16 mm, waga całk. 9,38 g
Sygnowany na tarczy OMEGA
Puncowanie: wiewiórka
ZEGAR EMPIROWY, pocz. XIX w.
2,070.00 złZEGAR EMPIROWY, pocz. XIX w.
Obudowa: brąz, mosiądz, złocenie, marmur, 31 x 23 x 10,5 cm
Mechanizm z mosiężnym szkieletem płytowym o naciągu sprężynowym z wychwytem kotwicowym, regulatorem wahadłowym, wahadło na nitce, na tarczy emaliowanym pierścieniem z cyframi godzin rzymskimi
Podstawa wtórna
ZEGAR ŚCIENNY TYPU KARTEL, Francja, Paryż, Vincenti, po 1887
3,540.00 złZEGAR ŚCIENNY TYPU KARTEL, Francja, Paryż, Vincenti, po 1887
Brąz, resztki złocenia, 58 x 30 cm
246. ZEGAR KOMINKOWY Z FIGURĄ PSYCHE
22,000.00 zł246. ZEGAR KOMINKOWY Z FIGURĄ PSYCHE
ZEGAR Z BUDZIKIEM, Francja, XIX/XX w.
575.00 złZEGAR Z BUDZIKIEM, Francja, XIX/XX w.
Obudowa mosiężna, cylindryczna, giloszowana, śr. 5,5; wys. 7 cm
Tarcza porcelanowa z ubytkami
Na tylnej osłonie mechanizmu lew kroczący w prawo; A.V. DÉPOSÉ – BREVETÉ
ZEGAREK DAMSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Omega, przed 1934
1,150.00 złZEGAREK DAMSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Omega, przed 1934
Złoty, śr. 21 mm, z ekscentrycznym sekundnikiem
Na kopercie wyryte: AM dn. 8 V 34
ZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, Genewa, Sufierd, poł. XIX w.
2,070.00 złZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, Genewa, Sufierd, poł. XIX w.
Kluczykowy, dwukopertowy, złoty, próba 18 karatów, śr. 40 mm
Na zewnętrznej kopercie wybite; 18k, 23353; Na wewnętrznej , mosiężnej: Sufierd Genève | Echappem Cylindre | N 23353 | 8 rubis
ZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, Cortébert, pocz. XX w.
4,600.00 złZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, Cortébert, pocz. XX w.
Złoty, próba 14K, trzykopertowy, śr. 47 mm
ZEGAREK DAMSKI NA RĘKĘ Z BRANSOLETĄ
575.00 złZEGAREK DAMSKI NA RĘKĘ Z BRANSOLETĄ
Złoto, próba 585, koronka z szafirem, 4-5 g; 20 x 18 mm