2,875.00 zł
Złoty, próba 14 karatów, 35 x 22 mm,
Bransoleta stalowa, złocona Puncowanie na kopercie: wiewiórka, 14K, 1299; na bransolecie: Double Fonds Acier Inox 8/1 R K Elastofixo