ZEGAREK NA RĘKĘ Z BRANSOLETĄ, Szwajcaria, ok. 1960

2,875.00

Złoty, próba 14 karatów, 35 x 22 mm,

Bransoleta stalowa, złocona Puncowanie na kopercie: wiewiórka, 14K, 1299; na bransolecie: Double Fonds Acier Inox 8/1 R K Elastofixo