Wyświetlanie 256–270 z 370 wyników
ZEGAREK, Szwajcaria, Invicible, ok. 1920
460.00 złZEGAREK, Szwajcaria, La Rochette, przed 1919
690.00 złZEGAREK, Szwajcaria, La Rochette, przed 1919
Kieszonkowy, metalowy, dwukopertowy, śr. 52 mm
ZEGAREK W STYLU ART DECO, Szwajcaria, Doxa, ok. 1935
1,035.00 złZEGAREK W STYLU ART DECO, Szwajcaria, Doxa, ok. 1935
Złoty, próba 585, damski, na rękę, waga całk. 9 g, 36 x 25 mm
ZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, k. XIX w.
402.00 złZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, k. XIX w.
Srebrny, próba 800, śr. 47 mm, dwukopertowy, tarcza emaliowana
ZEGAR KAFLOWY, Niemcy, Augsburg, Jacob Mayr, ok. 1700
72,000.00 złZEGAR W STYLU ROKOKOWYM, USA, Ansonia, 1 poł. XX w.
1,150.00 złZEGAR W STYLU ROKOKOWYM, USA, Ansonia, 1 poł. XX w.
Obudowa: miedź patynowana na brąz, wys.22 cm
ZEGAREK, Szwajcaria, Schaffhausen, poł. XX w.
5,175.00 złKOPERTA OD ZEGARKA, Francja, 2 poł. XIX w.
460.00 złKOPERTA OD ZEGARKA, Francja, 2 poł. XIX w.
Srebro, złocenie, waga 49,9 g, śr. 48 mm
Puncowanie: krab, jaszczurka z literami LF
ZEGAR, Chiny, XIX w.
4,440.00 złZEGAR, Chiny, XIX w.
4,440.00 złZEGAREK KIESZONKOWY Z BUDZIKIEM, Szwajcaria Zenith, ok. 1925
2,530.00 złZEGAREK KIESZONKOWY Z BUDZIKIEM, Szwajcaria Zenith, ok. 1925
Metalowy, dwukopertowy, śr. 48 mm, sekundnik, budzik
Sygnowany na tarczy ZENITH
Na kopercie wybite: 16334
ZEGAREK WISIORKOWY, 2 poł. XIX w.
1,035.00 złZEGAR SZAFKOWY TYPU BRACKET Z REPETYCJĄ, Austria, Wiedeń, Anton Schreiblmayr, 1781 – 1800
8,260.00 złZEGAR SZAFKOWY TYPU BRACKET Z REPETYCJĄ, Austria, Wiedeń, Anton Schreiblmayr, 1781 – 1800
W obudowie drewnianej, czernionej, złoconej, aplikacje mosiężne; 50 x 25 x 13 cm
CHRONOMETR KIESZONKOWY W STYLU ART DECO , Prima, ok. 1930
575.00 złCHRONOMETR KIESZONKOWY W STYLU ART DECO , Prima, ok. 1930
Metalowy, śr. 5 cm
Sygnowany na tarczy: CHRONOMETRE ANCRE PRIMA
ZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKA, Szwajcaria, Landeron, Charle Hahn & Cie, 1891 – 1901
575.00 złZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKA, Szwajcaria, Landeron, Charle Hahn & Cie, 1891 – 1901
Srebrny, trzykopertowy, śr.5 cm, dewizka mosiężna, złocona
Puncowany austriacką cechą importową
Na zewnętrznej kopercie wybite: 521, 25 1; na wewnętrznej: Ancre LIGNE DROITE , REMONTOIR, 15 rubis
Na mechanizmie: kogut; HAHN MARKE