ZEGAREK WISIORKOWY, Szwajcaria na rynek rosyjski, k. XIX w.

4,025.00

Złoto, próba 56, niello, 10 diamencików, śr. 36 mm

Puncowanie: 14K; 56; 34291; 5114

Dwukopertowy, kryty, z sekundnikiem

Stan zachowania: ubytki emalii, brak jednego diamencika

Zegarek w stylu rosyjskiej biżuterii