Wyświetlanie 316–330 z 372 wyników
ZEGAR WISZĄCY W STYLU REGENCJI Z REPETIEREM KWADRANSOWYM, poł. XIX w.
1,380.00 złZEGAR WISZĄCY W STYLU REGENCJI Z REPETIEREM KWADRANSOWYM, poł. XIX w.
Brąz złocony; 31 x 21 cm, tarcza porcelanowa z cyframi godzin rzymskimi
Mechanizm o naciągu sprężynowym z regulatorem wahadłowym, system bicia godzin i kwadransów
Na tylnej płycie mechanizmu wybite: I P
Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa
ZAWIESZKA NA ZEGAREK W FORMIE WĘŻA, XIX/ XX w.
575.00 złZAWIESZKA NA ZEGAREK W FORMIE WĘŻA, XIX/ XX w.
Żeliwo, 10,5 x 9 x 12 cm
PODSTAWKA NA ZEGAREK Z FIGURĄ PANTERY, Francja, 1 poł. XIX w.
2,300.00 złPODSTAWKA NA ZEGAREK Z FIGURĄ PANTERY, Francja, 1 poł. XIX w.
Brąz złocony, wys.25, podstawa; 7 x 7 cm
BUDZIK, Niemcy, Schramberg, Junghans, po 1890
920.00 złBUDZIK, Niemcy, Schramberg, Junghans, po 1890
Obudowa mosiężna z podpórką na zawiasie, emalia, 9,5 x 9,5 cm
Sygnowany na tarczy: gwiazda z napisem: J|JUNGHANS
Nieczynny
ZEGAREK NA BIURKO, Niemcy, Pforzheim, Lousi Kuppenheim, po 1900
920.00 złZEGAREK NA BIURKO, Niemcy, Pforzheim, Lousi Kuppenheim, po 1900
Obudowa srebrna, giloszowana, płyta przednia emaliowana; 67 x 110 x 23 mm
Puncowanie: LK, półksiężyc, korona, 900
Stan zachowania: dwa odpryski emalii, brak wskazówek, nieczynny.
115.00 złBUDZIK, Niemcy, Schramberg, Junghans, po 1890
Obudowa mosiężna, 9 x 6,5 x 3,5 cm
Sygnowany na tarczy: gwiazda z napisem: J | JUNGHANS
ZEGAR PODRÓŻNY Z BUDZIKIEM, Niemcy, Schramberg, Junghans, po 1900
575.00 złZEGAR PODRÓŻNY Z BUDZIKIEM, Niemcy, Schramberg, Junghans, po 1900
Obudowa mosiężna, srebrzona, z czterech stron przeszklona, z antabką; 8 (z antabka 10) x 6,5 x 5,5 cm
Sygnowany na tarczy: J w gwiazdce
ZEGAR KOMINKOWY z WAWRZYŃCEM II MEDYCEUSZEM, Francja, 2 poł. XIX w.
6,490.00 złZEGAR KOMINKOWY z WAWRZYŃCEM II MEDYCEUSZEM, Francja, 2 poł. XIX w.
Porcelana, farby muflowe, złocenia, metal; wys.: 44 cm
ZEGAREK, ZSRR, Poljot
460.00 złZEGAREK, ZSRR, Poljot
Męski, na rękę, z sekundnikiem i datownikiem, śr. 35 mm
Pochodzenie: kolekcja premiera Piotra Jaroszewicza
ZEGAR W FORMIE DZWONU, ok. 1878
2,875.00 złZEGAR KOLUMNOWY Z DWOJGIEM DZIECI, Wiedeń, poł. XIX w.
5,175.00 złZEGAR KOLUMNOWY Z DWOJGIEM DZIECI, Wiedeń, poł. XIX w.
Obudowa dwukondygnacyjna: drewno czernione i złocone, na dolnej kondygnacji dwoje dzieci między czterema kolumnami, mechanizm zdobiony liśćmi, zwieńczony wazą, tarcza emaliowana; 55 x 33,5 x 12 cm
Mechanizm z naciągiem sprężynowym, regulatorem wahadłowym, biciem godzin i półgodzin
ZEGAREK WISIORKOWY, Szwajcaria, Cecil, pocz. XX w.
345.00 złZEGAREK WISIORKOWY, Szwajcaria, Cecil, pocz. XX w.
Trzykopertowy, srebrny, próba 0,875, śr. 3,2 cm
Puncowanie; niedźwiedź, 84, 0875, na kopertach: 622806; na mechanizmie 51622
Na wewnętrznej kopercie: CECIL-WATCH REMONTORI CYLINDRE 10 RUBIS
ZEGAR Z BUDZIKIEM, Francja, Bayard, ok. 1930
632.00 złZEGAR Z BUDZIKIEM, Francja, Bayard, ok. 1930
Obudowa mosiężna; 12 x 9 x 5,5 cm
Sygnowany na tarczy: BAYARD BAYARD
ZEGAR – ŚMIGŁO, okres międzywojenny
4,025.00 złZEGAR – ŚMIGŁO, okres międzywojenny
Obudowa drewniana z dziesięciu warstw dwóch rodzajów drewna; 58 x 24 x 15 cm
Do wykonania obudowy posłużyło śmigło samolotowe
ZEGAR, Austria, Wiedeń, około 1815-25
7,820.00 złZEGAR, Austria, Wiedeń, około 1815-25