ZEGAREK DAMSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Omega, ok. 1930

1,035.00

Złoto, próba 585, 24 x 16 mm, waga całk. 9,38 g
Sygnowany na tarczy OMEGA
Puncowanie: wiewiórka